Як поліпшити інтуїцію.

Щоб досягти успіху в житті, корисно передбачити наслідки своїх або чужих вчинків і розуміти, до чого приведуть ті чи інші рішення. Інтуїція допомагає робити правильний вибір і застерігає людину від невдач. Цей корисний навик можна розвинути.
Інструкція
1
Пам'ятайте, що внутрішній голос або інтуїція - природна властивість людини. Навіть якщо ви ніколи не вгадували виграшні номери лотерей, це не означає, що у вас немає здібностей. Швидше за все, вони просто неяскраво виражені.
2
Перший крок на шляху розвитку шостого почуття - ваші сни. Хоча б раз у житті практично кожному доводилося бачити віщі сни. Такі бачення бувають неясними, однак вони несуть важливу інформацію. Будьте уважні до будь снам, записуйте їх і зіставляйте з дійсністю. Єдина людина, яка може розшифрувати ваші сни - ви самі, так що не шкодуйте часу на це заняття.
3
Також зверніть увагу на так звані раптові осяяння. У деяких складних ситуаціях ви точно знали, як чинити. Часом ваші дії суперечили логіці, але в підсумку ви опинялися у виграші. Щоб викликати осяяння, спробуйте хоча б на час перестати думати про проблеми. Постійно перемикайте увагу, і в якийсь момент ви зрозумієте, що бачите ситуацію в новому світлі.
4
Практикуйтеся у розвитку здатності до пророкувань. Найпростіше це робити, вгадуючи результат різних змагань, конкурсів, лотерей. Не засмучуйтеся невдач, зазвичай на перших порах відсоток попадання вкрай невисокий. З часом результати будуть все краще. Головне - не ставитеся до вгадування занадто серйозно.
5
У процесі розвитку інтуїції ви з новою силою будете відчувати різні відчуття. Вас може захлеснути страх перед майбутнім, не піддавайтеся йому. Побоюватися несприятливого перебігу подій - нормально для людини. Звільняйтеся від зайвих емоцій, ні в якому разі не пригнічуючи їх. Використовуйте техніки релаксації, займіться фітнесом або просто більше гуляйте.
6
Щоб поліпшити інтуїцію , треба довіряти цьому почуттю. Прислухайтеся до себе, приділяйте увагу не тільки думкам з приводу тієї чи іншої ситуації, а й відчуттям. Однак не захоплюйтеся загляданням в майбутнє. Просто вірте в краще, і удача завжди буде на вашому боці.