Як зшити топік.

Літо вже не за горами, а значить, настає новий сезон легких нарядів для спекотної літньої погоди. Ви можете купити в магазині новий оригінальний топ, а можете зшити такий топ вручну - і тим самим, виділитися з навколишнього маси.
Інструкція
1
Візьміть відріз легкої трикотажної тканини. Зробіть викрійку майки - прямокутний перед і прямокутну спинку такого ж розміру. По ширині та довжині деталі повинні відповідати мірками вашої фігури.
2
Окремо викрийте і виріжте два довгих прямокутника 10х50 сантиметрів. Зігніть кожен з них вздовж і прострочіть на швейній машинці.
3
Виверніть отримані довгі смуги - ви зробили заготовки для лямок майбутнього топа. Заутюжьте лямки, щоб шви лежали рівно.
4
Потім вирізуйте з тканини заготовку під майбутній бант з рюшів - наріжте з того ж самого трикотажу, з якого ви шиєте топ, два метра вузьких (не більше 10 см) смуг тканини. Зшийте смуги в одне вузьке довге полотно.
5
Підшийте і обробіть верхній і нижній край передньої деталі топа. Пришийте з виворітного боку дві лямки одним кінцем. Другий кінець кожної з лямок залишиться для спинки, яку ви пришиєте трохи пізніше.
6
З лицьового боку топа починайте формувати з вирізаного довгою смуги тканини квітка. Для цього складіть смугу вздовж навпіл і, роблячи невеликі збірки, укладайте її на передній деталі топа по спіралі, щоб утворювалася форма квітки.
7
Фіксуйте складки на тканині за допомогою швейних шпильок. Кожне коло, зафіксований булавками, прошивати на швейній машині, потім булавки можна дістати - починайте укладати наступного кола, який також прошивати на машинці. Продовжуйте, поки не укладете всю смугу в акуратну плісировану спіраль.
8
Підшийте і обробіть краю спинки майки. Визначте, яка довжина лямок буде для вас підходящої, і відповідно до цієї довжиною, пришийте залишилися кінці лямок до спинки з виворітного боку. Зайве обріжте і обробіть залишилися краю.
9
Прострочіть з вивороту бокові шви майки, а потім виверніть її. Ваш оригінальний літній аксесуар готовий.