Як надихнути людину.

Іноді для досягнення успіху не вистачає доброго слова близьких людей. Ваш друг задумав важливу справу, а ви не знаєте, як його підтримати? Дотримуйтесь простим рекомендаціям, і ваше загальне натхнення забезпечить успіх будь-якого, навіть самого складного підприємства.
Інструкція
1
Вірте в успіх одного не тільки на словах, запропонуйте свою допомогу. Можливо, він просто соромиться просити вас про підтримку, але будьте впевнені, вона йому потрібна. Не звертайте уваги на браваду, реальна допомога надихне його на найсміливіші звершення.
2
Хваліть! Захоплюйтеся його досягненнями, не шкодуйте теплих слів, навіть якщо насправді вам є, за що його покритикувати. Відкладіть сарказм на потім, зараз головне - дати людині зрозуміти, що він може гори звернути. Ніщо так не підвищує самооцінку як щире захоплення.
3
У вас все ж є серйозні сумніви в тому, що задумка вашого друга дійсно вдала? Повідомте йому про це лише в тому випадку, якщо маєте конструктивні пропозиції, про які замовчувати просто нерозумно. Будьте коректні, уникайте різких фраз на кшталт «це нікуди не годиться», «ідея погана» і т.д.
4
Влаштуйте одному невеликий відпочинок, особливо, якщо ви бачите, що він буквально вибився з сил. Відволіктися від проблем необхідно, інакше нервовий зрив неминучий. Запросіть його за місто, на дачу або просто виберетеся в кіно. Після перепочинку шлях до мети не буде здаватися нездоланним.
5
Зверніть його увагу на історії успіху інших людей, які добилися всього, незважаючи на зневіру оточуючих, а то й відверті підступи з боку злостивців. Скажіть йому, що мета варта того, щоб йти до неї, і його зусилля не будуть марними. Потрібно лише відкинути страх і йти вперед, вірячи в себе.
6
Скажіть одному, що в справі досягнення успіху завжди є складнощі, і поки нікому не вдавалося їх уникнути. І ви не чекаєте негайного тріумфу, а в разі тимчасових труднощів, не станете корити його. Дайте зрозуміти, що він може звернутися до вас за підтримкою в будь-якому випадку, нехай навіть весь світ буде проти вас двох.
7
Щоб надихнути друга або просто знайомого на складне, але важлива справа, додати сил в, здавалося б, безвихідної ситуації, потрібно зовсім небагато. Не шкодуйте своєї участі і доброти, щиро бажайте успіху. І він не змусить себе чекати.