Як вставляти фільми в презентацію.

Часто на презентації товару або послуги потрібен наочно показати щось в дії. Для цього презентація може супроводжуватися відео-рядом. Існує кілька вимог до використання фільмів у презентаціях.
Інструкція
1
Відео в презентації зробить її яскравою, живий і запам'ятовується. Так ви швидко і легко можете показати переваги вашого товару перед конкурентним, показати продукцію в дії або тонкощі її виробництва, вигідні відрізняють її від інших ринкових пропозицій.
2
Психологи стверджують, що найкраще запам'ятовується початок і кінець виступу. Використання відео-ряду на початку не зовсім виправдано - слухачі можуть просто не зрозуміти, що і для яких цілей ви показуєте. Вставляти в презентацію два і більше відео-файлів є ознакою поганого тону, так як забирає у людей надто багато часу. До того ж, з такою презентацією вони могли б ознайомитися самостійно, ваша присутність при цьому зовсім не обов'язково. Враховуючи все це, вставте в свою презентацію одне не надто довгий відео, ближче до кінця - це буде прекрасним підтвердженням ваших слів і пожвавить навантажену новою інформацією аудиторію.
3
Ваше відео не повинно повторювати того, що ви тільки що проговорили. Відео-ряд є продовженням або заміною одного з теоретичних пунктів вашої презентації. Навіть якщо знято буде добре і барвисто, але інформація буде повторюватися, люди втратять до неї інтерес. Ретельно продумайте сюжет вашого відео, видаліть з нього зайві фрагменти і слова за допомогою програм для обробки відео-файлів.
4
Збережіть готове відео в папку з презентацією. Її саму, до речі, можна зробити в програмі Microsoft PowerPoint. Дійшовши до потрібного слайда виберіть вкладку "Створити слайд". В основному полі з'являться значки. Виберіть самий останній з них "Вставити кліп з колекції". У знов вікні, вам необхідно буде прописати шлях до вашого збереженому відео-файлу.
5
Знайдіть його і вставте в презентацію . Програма запропонує вам вибрати - відтворювати фільм при показі слайдів автоматично або по клацанню. Якщо ваша мова ретельно відрепетирували і вивірена по годинах, то на кожен слайд можна поставити затримку, рівну часу, який знадобиться вам для того, щоб прочитати текст. Тоді презентацію можна запустити автоматично. Якщо ви не впевнені, скільки часу вам знадобиться для пояснення теми або під час вашої презентації передбачені питання із залу, краще поставте "Запуск по клацанню".
6
В програмі передбачена вкладка "Робота з фільмами", яка дозволить вам застосувати додаткові настройки - задати висоту і ширину кадру або зробити так, щоб він відкривався на весь екран на презентації. Поверх відео-ряду прям тут можна накласти звуковий супровід і навіть текст.