Як нарізати лимон красиво. Як красиво нарізати лимон покроковий.

Лимон - корисний тропічний фрукт, який став не тільки традиційним атрибутом чаювання, а й прекрасним матеріалом для тих, хто бажає прикрасити блюдо незвично. Для цього потрібно тільки правильно нарізати і покласти ці яскраво-жовті кружальця.
Вам знадобиться
    • лимони;
    • ніж для каннелірованія;
    • маленький гострий кухонний ніж.
Інструкція
1
Найпростішим способом додати скибочку лимона незвичайний вид є каннелірованіе. На шкірці ретельно вимитого лимона проводяться поздовжні борозенки за допомогою спеціального пристосування або робляться вирізи типу канавок за допомогою ножа з гострим кінчиком. Після цього можете нарізати лимон тонкими кільцями звичайним добре заточеним ножем. Більш товсті скибочки призначені для прикраси краю келиха з прохолодних напоїв.
2
«Зірку» з лимона можна зробити, надрізавши плід до середини, у вигляді зигзага, по колу. Для того щоб половинки виглядали ще більш привабливо, попередньо проведіть на шкірці смуги каннеліровочним ножем. Відокремте половинки фрукта один від одного. Покладіть в центр «зірочки» вишеньку.
3
Тепер спробуйте зробити «пакетик» з кружечків лимона. Один з них послужить підставкою для іншого, надрезанного і складеного особливим чином. Гурток лимона надріжте з одного боку до середини і скрутіть його в вигляді воронки. Покладіть його на підставку. В центр складеного шматочка покладіть вишеньки і прикрасьте конструкцію листком м'яти.
4
Скибочки з петлями можуть знайти місце серед прикрас столу. Відріжте тонкий кружок лимона, зріжте з нього суцільний смужкою корочку, що не дорезая до кінця настільки, щоб вона міцно трималася на м'якоті дольки. Зауважте кінець шкірки вузликом.
5
Дуже оригінально виглядає фруктова лимонна корзинка. За допомогою гострого ножа зробіть зигзагоподібні вирізи з 2 сторін на верхній стороні лимона, залиште перемичку типу ручки і зріжте нижню частину так, щоб поставлений на неї лимон не міг впасти на бік. В зроблені вирізи покладіть ягідки, наприклад, малину або чорну смородину і присипте цукром за бажанням.
6
Гуртки з лимона можна викласти зигзагом. Для цього за допомогою гострого ножа наріжте лимон тонкими кружечками і надріжте кожен кружечок з одного боку до середини. Додаткову красу «змійці» з лимона додасть каннелірованіе. Розвертайте врізнобіч їхні краї для отримання малюнка «змійка».