Як поміняти панель в ваз 2109. Як поміняти ручки перемикача на автомобілі.

При експлуатації російських автомобілів ВАЗ часто виникає бажання все поміняти і переробити на свій смак і колір. Зараз купити нову або б/у приладову панель - не проблема. Ви самі легко зможете поміняти панель в ВАЗ 2109, використовую при цьому мінімум інструментів, умінь і часу. І все це для того, щоб зробити ваш автомобіль не схожим на інші.
Вам знадобиться
  • - нова приладову панель автомобіля;
  • - викрутка;
  • - саморізи;
  • - гайкові ключі на 8 мм і на 10 мм;
  • - інструкція по експлуатації ВАЗ 2109.
Інструкція
1
Зніміть клеми з акумулятора, щоб всі електроприлади були відключені. Встановіть передні колеса в прямолінійному положенні. Від'єднайте тягу важеля приводу повітряного заслону карбюратора і трос приводу спідометра від механічної коробки передач. Зніміть три ручки управління обігрівачем, ручку перемикача вентилятора, відкрутіть два гвинти кріплення комбінації приладів, зніміть рульове колесо і перемикачі під кермом.
2
Відкрутіть за допомогою викрутки саморізи, які тримають бардачок і все саморізи в цілому, які були прикручені виробником для того щоб панель не скрипіло, відкрутіть гайки з боків панелі і дві гайки внизу панелі біля грубки . Демонтуйте всі електроприлади, які виходять до панелі. Щоб не забути, звідки той чи інший штекер, позначте їх для себе. Це заощадить ваш час при складанні.
3
Відкрутіть кронштейн з важелями, які кріплять грубку, оскільки в новій моделі приладової панелі вони будуть іншими, і панель у вас може не встати. Зніміть разом з напарником приладову панель цілком і виймайте з салону автомобіля. Уточніть розміри панелі для того, щоб підібрати нову модель, яка буде підходити вам. Для цього можете відвідати спеціалізовані форуми по ремонту та експлуатації ВАЗ 2109.
4
Вмонтуйте нову панель замість старої, прикрутите гайки. Додатково проклейте всю панель для кращої шумоізоляції. Прикрутите саморізи в усіх можливих місцях для того, щоб панель не скрипіло при їзді, дратуючи водія і пасажирів.
Зверніть увагу
Зверніть увагу, що знімати і встановлювати приладову панель потрібно дуже акуратно, так як пластикові вушка і засувки, та й всі інші деталі і накладки дуже крихкі і можуть легко зламатися.
Корисна порада
Після установки обов'язково перевірте роботу всіх вимикачів і приладів, щоб переконатися, що ви все правильно під'єднали.
Колірна гамма Панелі задач вашого комп'ютера іноді просто набридає. Якщо вам захочеться змінити її на свій власний розсуд, ви цілком можете це зробити своїми силами. Ця нескладна процедура займе зовсім небагато часу. Давайте розглянемо, як можна змінити колір панелі задач на прикладі популярної операційної системи Windows 7.
Вам знадобиться
  • Для того щоб змінити колір панелі завдань вам буде нудно невелика програмка Windows 7 Taskbar Color Changer, а також технологія Aero.
Інструкція
1
Програма Windows 7 Taskbar Color Changer безкоштовна і вільно поширювана, скачайте її і встановіть на свій комп'ютер. Ви можете це зробити з домашньою програми утиліти за адресою http://grantman.net/info/win7tbcc. Програма дуже проста і ви її легко встановите.
2
Скачайте і встановіть на свій ПК графічну підсистему «Aero» - вона вам буде корисна і для інших можливих задач . Запустіть «Aero».
3
Увімкніть програму Windows 7 Taskbar Color Changer. На вашому моніторі відкриється вікно з палітрою кольорів - виберіть той колір, який вам до душі, і в який ви хочете прикрасити Панель задач свого комп'ютера.
4
Після того як ви визначилися з новим кольором клацніть по кнопці «Apply». Ви побачите, що Панель задач вашого комп'ютера змінила колір.
5
Якщо ви відразу не зможете вибрати потрібний колір - спробуйте, повибірать різні кольори за допомогою кнопки «Random» - вона сама може підібрати для вас колір.
Зверніть увагу
Додаток Windows 7 Taskbar Color Changer - безкоштовна вільно поширювана утиліта.
Корисна порада
Технологія «Aero» полягає в тому, що ця програм дозволяє додавати до фонового малюнку робочого столу смужку нового кольору, а також додає прозорості самої Панелі задач.