Як придбати тварину.

Поява вихованця в будинку - це велика радість і відповідальність для всіх членів сім'ї. Кожен господар хоче, щоб його тварина було здоровим, багато хто заздалегідь уявляють собі ідеальний характер вихованця. Але це залежить не тільки від виховання, крім цього потрібно ретельно підійти до вибору чотириногого друга.
Інструкція
1
Для початку визначтеся, чого ви хочете від майбутнього тварини. Чи бажаєте ви, щоб ваша собака або кішка брала участь у виставках, чи плануєте ви отримати від неї потомство, чи потрібна вам собака-охоронець і кішка, яка може винищити поголів'я мишей у вас вдома, або ви хочете просто друга. Також вам необхідно зрозуміти, породисте тварина ви хотіли б взяти, чи ні.
2
Якщо ви вирішили завести цуценя або кошеня, і вам не важливо, який він буде породи і чи принесе з виставки купу нагород, пошукайте у вас в місті волонтерів, які допомагають бездомним тваринам. Знайдіть в інтернеті інформацію про них. Крім того, місцеві газети люблять писати про їх діяльність, і в подібних статтях ви можете знайти контакти. Так що періодично переглядайте місцеву пресу. Врятовані тварини зазвичай містяться або в спеціально обладнаних розплідниках, або, якщо в місті немає розплідника, на перетримці в будинках самих учасників волонтерського руху. Зайдіть на сайт волонтерської організації. На ньому будуть викладені фотографії врятованих тварин, і ви зможете вибрати вихованця.
3
Якщо ви плануєте завести тварина певної породи, але у виставках з ним брати участь не збираєтеся, то вам дорога на пташиний ринок або до найближчого газетного кіоску. В газетах безкоштовних оголошень є спеціальна рубрика про продаж кошенят і цуценят. Здзвонитеся з продавцем, уточніть вік, окрас, стать тварини, його вартість, потім домовитеся про зустріч. Зрозуміло, з тварин, куплених на пташиному ринку або через газету, можуть вирости кіт чи собака з прекрасним екстер'єром, однак таким способом найкраще здобувати друзів «для дивана».
4
Якщо ви хочете кішку або собаку з видатними породними якостями, вирушайте в розплідник. Контакти заводчиків знайдіть в інтернеті - практично у кожного з них є свій сайт. Просто наберіть в пошуковику назву бажаної породи і місто, в якому ви проживаєте. На сайті буде надана інформація про тварин, що утримуються в розпліднику: фотографії, родовід, зароблені нагороди. Також там буде міститися інформація про плановані в'язках. Найчастіше чергу за цуценятами та кошенятами до відомих заводчикам вибудовується ще до того, як малюки з'являються на світ. Тому зв'яжіться з заводчиком і розкажіть йому про своє бажання придбати вихованця. Опишіть, для чого вам потрібно тварина - чи плануєте ви брати участь у виставках, чи хочете ви отримати цуценят, який характер повинен бути у вашого майбутнього друга. Професійний заводчик допоможе вам підібрати вихованця, відповідального вашим вимогам.