Як зробити тінь на фотографії.

Якщо вам хочеться створити на фотографії ілюзію яскравого сонячного дня, одного її освітлення буде недостатньо. Адже один з головних попутників беззмінного небесного світила - це ще й тіні. В даному випадку розглянемо, як створити їх за допомогою Adobe Photoshop.
Вам знадобиться
  • - Adobe Photoshop
Інструкція
1
Відкрийте в Adobe Photoshop необхідну фотографію: у головному меню натисніть на пункт «Файл» (File)> «Відкрити» (Open), виберіть файл і натисніть «Відкрити».
2
Виберіть інструмент «Магнітне ласо» (Magnetic Lasso Tool, гаряча клавіша L, перемикання між суміжними елементами Shift + L) і з його допомогою виріжте силует об'єкта, тінь якого ви хочете створити. Втім, замість «Магнітне ласо» можна використовувати інші інструменти, наприклад «Прямокутне ласо» (Polygonal Lasso Tool), «Перо» (Pen Tool) або «Чарівна паличка» (Magic Wand Tool), в залежності від того, наскільки складний об'єкт і як вам найбільш зручно. Збережіть виділену область, якшо пункт меню «Виділення» (Select)> «Зберегти виділення» (Save Selection), надавши їй якесь ім'я (наприклад, shadow) і натиснувши ОК.
3
Натисніть Ctrl + J, щоб перетворити виділену область в шар. Переконайтеся, що у вас вибраний новостворений шар і завантажте виділену область: "Виділення" (Select)> «Завантажити виділення» (Load Selection), в поле «Канал» (Channel) виберіть shadow і натисніть ОК. Інструментом «Кисть» (Brush Tool, B, Shift + B) зафарбуйте шар в чорний колір. Клікніть пункт меню «Редагування» (Edit)> «трансформування» (Transform)> «Спотворення» (Distort). Навколо шару з'явиться рамка з квадратними маркерами. Використовуючи ці маркери, нахиліть шар таким чином, щоб він виглядав як тінь. В поле «Непрозорість» (Opacity), яке знаходиться у вікні шарів, задайте приблизно 50-80%, щоб цієї шар скидався на тінь.
4
На даний момент тінь лежить поверх об'єкта, що робить ефект неправдоподібним. Щоб цього уникнути, виділіть ту ділянку об'єкта, де з ним стикається тінь, і натисніть Ctrl + J. Таким чином, ви перетворили цю ділянку в новий шар. Тепер виберіть цей шар і в списку шарів перемістіть вище шару з тінь ю.
5
Щоб зберегти результат клікніть пункт меню «Файл» (File)> "Зберегти як" (Save as), вкажіть шлях для збереження, введіть ім'я, в полі «Тип файлів» (Format) задайте Jpeg і натисніть "Зберегти ».