Як повернути втрачену річ. rnj в дніпропетровську може знайти потерянаю річ.

Якщо людина щось втратив, його привітати нема з чим. Багато опускають руки і думають, що втрачена річ пропала назавжди. Однак, якщо не втрачати надію і докладати зусилля, щоб її знайти, шанс є. Просто потрібно знати, як і де шукати.
Інструкція
1
Не панікуйте. Сядьте і проаналізуйте, де могла бути втрачена річ . Можливо, спочатку ви не зможете визначити місце пропажі. Згадайте кілька місць, де ви були в той момент і де, можливо, втратили річ . Якщо будуть визначені навіть 4-5 таких місць, то ймовірність знаходження пропажі підвищиться.
2
Складіть точний опис того, що ви втратили. Якщо це змінне взуття дитини, забута в транспорті або на автобусній зупинці, то потрібно точно пам'ятати лежала вона в синьому або червоному пакеті, були це кросівки або босоніжки. Якщо це зв'язка ключів, то бажано згадати її відмітні характеристики від інших. Може бути, один з ключів був набагато довший інших або з ними разом висів якийсь брелок.
3
Жителям Москви з одного боку не пощастило: величезне місто, життя кипить і рухається нескінченним потоком. У такій суєті запросто можна втратити або забути річ . А з іншого боку дуже пощастило, т.к. в цьому місті існують кілька столів знахідок. Якщо ви є жителем мегаполісу, то зверніться в одну або декілька наступних організацій: стіл знахідок при ГУВС, бюро знахідок документів ГУВС м Москви, центр загублених документів і засобів зв'язку, стіл знахідок документів, у відділ довідок про забутих речах в метро, відділ довідок про забутих речах в наземному транспорті, відділ довідок про забутих речах в маршрутних таксі «Автолайн», відділ довідок про забутих документах.
4
Якщо ви є жителем невеликого містечка і втратили річ не в Москві, зверніться до інтернет-сайтів. На просторах інтернету з'явилися віртуальні бюро і столи знахідок, які об'єднують бази декількох міст. На таких сайтах розміщуються повідомлення про знахідки і втратах речей в різних містах Росії. Пошукайте свій предмет в знайдених речах, порівняйте його з представленим описом, перевірте місце, де знайшли схожу на вашу річ . Якщо ви не знайшли те, що шукали, розмістіть на цих сайтах повідомлення про зникнення з докладним описом предмета.
5
Ще один варіант пошуку - дати оголошення. Для цього складіть текст оголошення. Роздрукуйте кілька примірників і розвісьте їх у тих районах, де ймовірно відбулася втрата. Зателефонуйте в місцеву газету і продиктуйте текст оголошення. Можна розмістити оголошення на місцевому телебаченні. Якщо вашу річ хтось знайде, будьте готові до виплати нашедшему винагороди.
«Ніщо не вічне під Місяцем ...» - ця красива і сумна фраза відноситься і до любові теж. Як би не хотілося закоханим думати, що їхні почуття залишаться міцними і щирими, таке буває далеко не завжди. З найрізноманітніших причин любов може згаснути. І ось вже люди, які раніше жити один без одного не могли, постають перед вибором: або розлучитися, або спробувати відродити втрачене почуття. Так як же можна повернути любов?
Інструкція
1
Хоч і кажуть: «Не можна жити тільки минулим!», Але вам зараз абсолютно необхідно згадувати щасливі моменти минулого. Як ви тільки-тільки познайомилися, відчули найперше, ще невиразне, боязке почуття один до одного, як воно міцніло, перетворившись на справжню любов . Адже ви ж колись були щасливі разом. Подумайте: адже ви все ті ж. Нехай колишня краса і палкість залишилася позаду, але зате стали мудрішими, досвідченішими. Невже не знайдете в собі сили і бажання подолати цю кризу, відродити любов ?
2
За можливість відійти (хоча б на час) від повсякденної рутини, домашніх турбот і клопоту. Рушайте в туристичну поїздку або похід. Зміна обстановки з масою позитивних емоцій - ось що вам зараз абсолютно необхідно. Можна спробувати поїхати туди ж, де ви були в медовий місяць, наприклад.
3
Не скупіться на похвали, компліменти. Як кажуть: «Добре слово й кішці приємно», що вже говорити про сам близьку людину. На жаль, реальність така, що деякі подружжя чомусь набагато частіше висловлюють один одному претензії, причому за абсолютно дріб'язковим приводів, а похвалити або подякувати за щось вважають необов'язковим. А повинно бути навпаки. Чим благожелательнее, комфортніше атмосфера в родині, тим менше шансів, що любов її покине.
4
Ні в якому разі не нехтуйте інтимною стороною життя. Звичайно, наївно вимагати від подружжя, вже довгі роки перебували у шлюбі, палкості молодят. Але і ставитися до сексу, як чогось маловажно, не можна. Оскільки це майже неминуче призводить до віддалення чоловіка і дружини один від одного. Спробуйте оживити спогади про медовий місяць. І не соромтеся проявляти розкутість, фантазію (в розумних межах, звичайно).
5
Іноді може допомогти якесь загальне цікаве захоплення, хобі. Також не варто вести життя відлюдників, навіть якщо і чоловік, і дружина - яскраво виражені «домосіди». Частіше ходіть на концерти, спектаклі. Приймайте у себе гостей і самі не нехтуйте запрошеннями. Не "варитеся у власному соку». Спілкування з іншими людьми піде вам тільки на користь.
6
Жене варто спробувати кардинально змінити імідж. Оригінальна зачіска, інший колір волосся, новий макіяж, оновлений гардероб, - все це може змусити чоловіка поглянути на супутницю життя «іншими очима», знову пробудить в ньому згаслий інтерес. А там уже й до воскресіння любові - один крок.