Як поставити пароль на Windows.

Установка пароля на ваш профіль Windows допоможе уникнути несанкціонованого доступу інших користувачів комп'ютера до ваших файлів. ОС Windows дозволяє встановити як простий цифровий пароль , так і складний, що містить букви різного реєстру.
Інструкція
1
В Microsoft Windows XP/2003 установка користувальницького пароля виконується наступним чином. Зайдіть в операційну систему під обліковим записом адміністратора або під іншим користувачем з правами адміністратора. Натисніть кнопку «Пуск» і виберіть «Панель управління» .У вікні виберіть ярлик «Облікові записи користувачів». У списку облікових записів виберіть ту, на яку потрібно встановити пароль для запуску оболонки («Ваш профіль») і натисніть посилання «Поставити пароль ». Введіть пароль і повторіть його в спеціальних полях для вводу, а також введіть підказку, після чого натисніть "OK" або "Задати пароль ». Після зміни користувача або перезавантаження комп'ютера зміни вступлять в силу.
2
Також в Windows 2000 і Windows XP можна встановити пароль на вхід в обліковий запис таким чином: в панелі управління знайдіть ярлик "Адміністрування", і в службі адміністрування виберіть «Керування комп'ютером» - « Локальні мережі і групи ».Виберіть бажаного користувача і правою кнопкою клацніть по його нікнейм, потім виберіть пункт« Поставити пароль »в контекстному меню.
3
У наступних версія операційних систем, Windows Vista і Windows 7, пароль встановлюється прямо з меню «Пуск». Клацніть по значку Windows і натисніть на зображення користувача, інакше кажучи, аватар. Запуститься вікно «Внесення змін до облікового запису користувача». Перше посилання в цьому вікні - «Створення пароля для свого облікового запису". Клацніть по ній лівою кнопкою миші.В перехідному вікні введіть пароль і повторіть його в спеціальних полях для вводу, а також придумайте підказку на випадок, якщо ви забудете свій пароль для входу в Windows, після чого натисніть кнопку «Створити пароль ». Тут же ви зможете прочитати інформацію про те, як створити надійний пароль , який складно зламати. Для цього перейдіть за посиланням «Як створити надійний пароль », розташованої під полями введення. Пароль активується при наступному запуску комп'ютера або при зміні користувачів в Windows Vista/7.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=2I2U_UJh4gw