Як роздрукувати документ книжкою. Як роздрукувати документ ворд.

Друк документа у форматі книги - одна із стандартних опцій сучасних текстових редакторів. Організована ця процедура по-різному в різних додатках цього роду. Найбільш часто для роботи з текстовими документа ми використовується текстовий процесор Microsoft Office Word.
Вам знадобиться
  • Microsoft Office Word 2007
Інструкція
1
Запустіть текстовий процесор Microsoft Word і завантажте в нього документ, текст якого треба надрукувати в книжковому форматі.
2
Перейдіть на вкладку «Розмітка сторінки» в меню програми і клацніть по найбільшій кнопці в групі команд «Параметри сторінки» - «Поля». Відкрийте вікно з докладними настройками параметрів сторінки, вибравши у випадаючому списку саму нижню рядок - «Настроювані поля».
3
Знайдіть напис «кілька сторінок» в секції «Сторінки» на вкладці «Поля» - правіше неї поміщений список, що випадає, в якому вам слід вибрати рядок «Брошура». У цій секції з'явиться ще один список, що випадає («число сторінок у брошурі"), в якому можна задати обмеження на кількість сторінок у створюваній книзі. За замовчуванням обмеження відсутні, тобто відкритий документ буде надрукований в повному обсязі.
4
Відкоректуйте в секції «Поля» розміри відступів між текстом і краями аркуша. Залежно від того, як ви плануєте зшивати створювану книгу, може знадобитися виставити нульове значення в полі «Обкладинка». «Альбомному» орієнтацію сторінок Word встановить автоматично, і змінити цю установку ви не зможете.
5
Якщо для друку будуть використані аркуші формату А4, то пропустіть цей крок, а в іншому випадку встановіть потрібний формат в секції «Розмір паперу», вміщеній на вкладку з такою ж назвою.
6
Якщо сторінки документа мають нумерацію або колонтитули, то на вкладці «Джерело паперу» встановіть параметри їх позиціонування на аркушах книги.
7
Натисніть кнопку «OK» і підготуйте до друку принтер - переконайтеся, що він підключений до комп'ютера, включений в мережу і забезпечений достатньою кількістю паперу і тонера.
8
Надішліть документ на друк, викликавши відповідний діалог натисканням сполучення клавіш ctrl + p.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=vyowNm347L0
Іноді необхідно налаштувати друк на принтері так, щоб зі сторінок, які виїжджають з лотка принтера, можна було скласти деяку подобу книги або буклету. Для цього достатньо прописати певні вказівки у властивостях принтера. Як це зробити розберемося на прикладі самого звичайного струменевого багатофункціонального пристрою (МФУ) HP Deskjet F2400.
Інструкція
1
Припустимо, ви працюєте в текстовому редакторі, наприклад, в Word і текст, який ви підготували необхідно оформити у вигляді книжки. Для цього переходимо в меню «Файл» та натискаємо по пункту меню «Друк». Далі вибираємо наш принтер зі списку і тиснемо на «Властивості принтера».
2
Тепер у вікні властивостей переходимо на вкладку «Функції» і активуємо наступні установки: «Двосторонній друк - Вручну», «Макет буклету - Палітурка по лівому краю». Кількома «ОК», після чого вікно закриється, і вам залишиться натиснути кнопку «Друк».
3
У деяких принтерів у властивостях відсутня функція друку буклету. У цьому випадку вам потрібно спеціальне програмне забезпечення. Одна з кращих утиліт такого плану - програма «FinePrint». Це драйвер поєднує в собі безліч функцій, серед яких є і роздруківка брошур, і друк водяних знаків, а також функції економії чорнила, паперу і ще багато іншого. Програма підтримує всі моделі принтерів.