Як видалити запах з шкіри.

Вибір чаруючого аромату - процес дуже захоплюючий. Багато пані люблять приходити в парфумерний магазин, щоб відчути різноманітні аромати, подушити одним з пробників і відправитися додому, відчуваючи на собі вишукані ноти. Якщо аромат сподобався, ви напевно рано чи пізно повернетеся за покупкою, а як же бути, якщо запах не сподобався і хочеться якнайшвидше позбутися його?
Вам знадобиться
  • - ватяні диски;
  • - спирт або горілка;
  • - дитяче мило;
  • - харчова сода;
  • - дезодорант ;
  • - порошок без ароматів;
  • - столовий оцет;
  • - оливкова олія.
Інструкція
1
Так як же видалити неприємний запах парфуму з шкіри? Тут все залежить від якості духів - якщо вони низьке або середнє, неприємний запах покине вас набагато швидше і простіше. Візьміть ватний тампон або диск і змочіть в медичному спирті. Потріть їм те місце, куди ви розпорошували духи. Цей спосіб один з найвідоміших - саме він допоможе впоратися з неприємним ароматом. Але є одне "але" - не кожна шкіра переносить впливу спирту. Іноді вона починає сохнути, дратуватися і лущитися. Замість спирту можна використовувати горілку - вона менш концентрована і не завдасть шкоди вашій шкірі.
2
Спробуйте взяти звичайне дитяче мило і ретельно намилити місце знаходження запах а. Після цього гарненько змийте водою. Для досягнення найкращих результатів виконайте даний процес кілька разів.
3
Змішайте в рівних кількостях харчову соду з теплою водою. Отриману кашку нанесіть на ароматизований ділянку тіла і залиште на 10-15 хвилин. Залишилося лише обполоснути теплою водою і витерти насухо. Чи не сподобався запах більше не буде вам докучати.
4
Наступний спосіб може здатися вам досить екстравагантним. Але він дійсно заслуговує на особливу увагу. Для цього вам буде потрібно дезодорант без запах а й пральний порошок без ароматів (бажано дитячий, щоб не викликати нападу алергії). Обробіть джерело неприємного запах а на шкірі дезодорантом, а опісля десять хвилин змийте порошком. Ретельно обполосніть шкіру теплою водою. От і все, від запах а не лишилося й сліду.
5
Ну і останній рецепт. Для нього вам знадобиться столовий оцет, який мається на кухні кожної господині, і оливкове масло. Змішайте ці компоненти в рівних кількостях, потріть ділянку шкіри, залиште на 10 хвилин і змийте теплою водою. Після цього можна ще раз помити шкіру водою з нейтральним милом.