Як створити образ cd диска.

Для копіювання або зберігання вмісту компакт- диска зручно використовувати його образ. Він являє собою один файл, що спрощує його копіювання. Існує спеціальне програмне забезпечення, призначене для створення образ ов дисків.
Інструкція
1
Вставте у привід комп'ютера диск, образ якого необхідно створити. Виберіть один з додатків, що дозволяють працювати з образ ами дисків. Найпопулярнішими серед користувачів є Alcohol 120% і Ahead Nero.
2
Запустіть програму Alcohol 120%. У лівому меню програми у вкладці «Основні операції» виберіть підрозділ «Створення образ ов». У вікні, виберіть пристрій, в якому знаходиться компакт-диск, і швидкість читання. Додатково можете вказати чи варто розділяти образ диска на частини, пропускати помилки читання, покращувати сканування секторів і проводити вимір місцеположення даних. Після цього натисніть кнопку «Далі».
3
У наступному вікні вкажіть місце розташування створюваного образ а диска . Також задайте ім'я для файлу і виберіть бажаний формат. Для початку створення образ а натисніть кнопку «Старт». Дочекайтеся закінчення процесу, хід якого буде відображатися в наступному вікні. Не витягуйте диск із комп'ютера, поки образ не буде створена. По закінченні натисніть кнопку «Готово».
4
Створити образ диска можна і за допомогою Ahead Nero. Запустіть програму і в випадаючому меню зверху виберіть CD. Після цього перейдіть, розташований нижче, і вкажіть CD Copy. Здійсніть настройку процесу за допомогою вкладок, розташованих у правій частині вікна програми. У вкладці «Образ» вкажіть місце розташування створюваного образ а компакт- диска .
5
У вкладці «Опції копіювання» відзначте галочкою пункт «На льоту», якщо диск, з якого створюється образ, не має ніяких пошкоджень. В розділі «Джерело» вкажіть привід комп'ютера, в який вставлений компакт-диск. Далі виберіть швидкість читання. Якщо диск не містить пошкоджень, то встановлюйте максимальну швидкість читання.
6
У вкладці «Опції читання» виберіть профіль копійованого диска . Налаштування розділів «Доріжки даних», «аудіодоріжці» і «Розширені» будуть встановлені автоматично. При необхідності внесіть в них коректування.
7
У вкладці «Запис» в розділі «Дія» поставте галочку напроти пункту «Запис». При бажанні встановіть галочки поруч з іншими пунктами. В розділі «Запис» встановіть швидкість і метод запису, а також поставте галочку напроти пункту «Використовувати кілька пристроїв».
8
Клацніть по кнопці «Копіювання». У вікні, виберіть Image Recorder і натисніть OK. Вкажіть ім'я образ а і натисніть «Зберегти». Дочекайтеся закінчення процесу.