Як отримати візу на Гоа. отримати візу на гоа Як.

Для того щоб потрапити в Гоа , необхідно отримати індійську візу. Процедура її отримання значно простіше, ніж, наприклад, Шенгенської. Досить зібрати потрібні документи та надати їх в візовий центр посольства Індії.
Інструкція
1
Заповніть анкету-заяву на надання індійської візи. Форму анкети ви можете скачати на офіційному сайті посольства Індії www.indianembassy.ru в розділі «Консульські послуги». Роздрукуйте заяву в двох примірниках, заповніть англійською мовою друкованими розбірливими літерами. Також ви можете заповнити форму анкети в режимі онлайн на сайті. У посольстві вам потрібно буде тільки поставити свій підпис.
2
Зробіть 2 кольорові фотографії. Майте на увазі, що до фотографій пред'являють дуже високі вимоги. Їх розмір має бути 35 на 40 мм. Зверніть увагу фотографа, що в об'єктив повинна потрапити верхня частина плечей. Крім того голова повинна займати 70-80% від усієї площі фотографії. Зображення повинно бути чітким, обличчя повернене строго на камеру. Ні приймаються фотографії з розлученнями і плямами. Також можуть бути відхилені фотографії, на яких колір шкіри відрізняється від природного кольору людини, що бажає отримати візу, наприклад, занадто червона або жовта.
3
Придбайте авіаквиток в обидва кінці. Для надання в посольство підійде його копія або роздруківка маршрутного листа електронного квитка.
4
Забронюйте готель на весь період перебування в Індії. Якщо ви їдете в Гоа з приватним візитом, отримаєте нотаріально завірене гарантійний лист приймаючої сторони і прикладіть до пакету документів.
5
Зробіть копії всіх сторінок російського паспорта, на яких є записи. Також зробіть копію сторінки закордонного паспорта, на якій вклеєна фотографія. Візьміть в посольство його оригінал. Обов'язковою умовою отримання індійської візи є дія паспорта протягом шести наступних місяців.
6
Сплатіть у візовому центрі консульський збір (1600 рублів), прикладіть квитанцію про оплату до загального пакету документів. Пам'ятайте, що надання документів, що підтверджують вашу фінансову спроможність і місце роботи, в загальному порядку отримання візи не потрібні, але посольство може їх запросити.
Незважаючи на те, що Гоа - це найменший і малонаселений штат Індії, туристи охоче їдуть сюди на відпочинок. Гоа по праву вважається перлиною індійського узбережжя: тут і нескінченні золоті пляжі, і прозорий блакитний океан, і пронизливе небо без хмар. Уже захотіли відправитися в Гоа ?
Інструкція
1
Тоді вирішите, коли вам краще їхати. З грудня по квітень опади у Гоа дуже рідкісні, а купальний сезон триває цілий рік. Сезон дощів починається в червні і закінчується у вересні.
2
Визначтеся з метою поїздки. Гоа - це не тільки пляжний відпочинок. Тут можна знайти безліч пам'яток: церква непорочного Зачаття Діви Марії, храм Шрі Мангеш, форт Агуада, руїни церкви святого Августа і багато іншого. Але набагато більшою популярністю Гоа користується у людей, втомлених від задушливих міст, офісів і строгих життєвих правил.
3
Виберіть готель. Для туристів на Гоа є готелі різного плану: це і молодіжні гуртожитки, і державні готелі, і готелі, що знаходяться у власності численних туристичних компаній, і готелі міжнародного класу, і екзотичні готелі вищої категорії. Середня вартість номера коливається від 3 до 100 доларів.
4
Виберіть авіакомпанію. Дістатися до Гоа можна, прилетівши на літаку до Індії. У цю країну літають літаки компанії «Аерофлот» (вильоти з Москви), «Air India», «Turkmenistan Airlines» (Туркменські авіалінії), «Qatar Airways» (Катарські авіалінії), «Київські авіалінії», «Emirates», «Etihad Airways ». Безпосадочні рейси здійснюються тільки компанією «Аерофлот» (6 рейсів на тиждень до Делі і 3 до Бомбея). Вартість перельоту складе 15000-24000 рублів. До Гоа можна битися по повітрю на літаку з Мумбаї, а також поїздом і автобусом.
5
Отримайте візу. Для поїздки в Гоа потрібно індійська віза, яку можна отримати в Посольстві Індії в Москві. Для отримання візи надайте наступні документи: анкета заявника в двох примірниках, дві кольорові фотографії 3,5х4,5 см, дійсний закордонний паспорт, авіаквиток і його копія, бронь готелю, внутрішній паспорт і його ксерокопія. Одноразова віза разом з консульським збором коштує порядку 100 доларів.
6
Зробіть необхідні щеплення від холери, черевного тифу, поліомієліту, гепатиту. Перебуваючи на Гоа , стежте за якістю їжі і намагайтеся пити бутильовану воду, тоді відпочинок не буде затьмарений неприємностями, пов'язаними зі здоров'ям.