Як витягти з архіву winrar. Як витягти iso файл з rar архіву.

WinRAR - це програма- архіватор , яка створена і постійно розвивається зусиллями творців формату rar. Крім «рідного» розширення rar додаток здатний читати і файли zip, 7z, arj, iso, cab, gzip, tar і інші, тому установка цього архіватор а в вашу операційну систему здатна істотно розширити доступний арсенал інструментів роботи з файлами.
Інструкція
1
Запустіть WinRAR і по дереву каталогів в лівій панелі програми перейдіть в папку, яка містить потрібний вам rar-файл. У правій панелі знайдіть цей файл, а подальші дії мають різні варіанти.
2
Якщо потрібно розпакувати архів в повному обсязі, то виділіть його в правій панелі програми і клацніть по кнопці з написом «Витягнути» в ряду піктограм, вміщеному вище списку папок і файлів. В результаті відкриється вікно, в якому вам потрібно вказати адресу витягу вмісту архіву і, якщо це буде потрібно, задати установки поведінки архіватор а у випадках виникнення необхідності перезаписувати вже існуючі файли і при виявленні пошкоджених файлів. Інші варіанти операції добування є і в контекстному меню, яке з'являється при натисканні по цьому файлу правою кнопкою миші.
3
Якщо ж потрібно витягти не всі файли архіву, а тільки один або певну групу, то двічі клацніть потрібний rar-файл в правій панелі програми. У цій же панелі програма відобразить вміст архіву - виділіть потрібні файли і перетягніть їх мишкою на робочий стіл або в відкриту в Провіднику папку. Можна скористатися і тієї ж самої кнопкою «Витягнути».
4
В процесі інсталяції WinRAR вносить до реєстру Windows зміни, в результаті яких стає можливим використовувати його функції і в Провіднику. Тому запускати архіватор і шукати з його допомогою потрібний файл немає необхідності - достатньо клацнути файл в Провіднику або на робочому столі правою кнопкою миші і вибрати в контекстному меню потрібний варіант розпакування архіву. Один з них дає команду витягувати файли в цю ж папку, другий - у спеціально створений каталог, а третій командує відобразити вміст архіву у вікні WinRAR.