Як намалювати красиві цифри. Як красиво намалювати цифри.

Уміння красиво малювати цифри необхідно, зокрема, каліграфістам, фахівцям з виготовлення календарів. Але й кожна людина здатна це зробити. Малюють цифри як від руки, так і за допомогою спеціальних сегментних трафаретів. Стаття описує, як виготовити шаблон для цифр в hi-tech-стилі.
Інструкція
1
Подивіться на різні цифрові індикатори, що входять до складу калькуляторів, електронних годинників, мікрохвильових печей, інших аналогічних приладів. Зверніть увагу на те, як на них розташовані сегменти, які з них включені, а які вимкнені під час відображення кожної з цифр від 0 до 9.
2
Порівняйте різні цифрові індикатори. Ви виявите, що, хоча розташування сегментів у них зазвичай однакове, є й відмінності в пропорціях (щодо ширини знакомісця до його висоти), товщині сегментів, їх формі (прямокутна, ромбічна, округла), а також нахилі шрифту. Крім цього, на індикаторах можуть по-різному відображатися цифри 6, 7 і 9.
3
В якості основи для трафарету використовуйте лист, вирізаний із середньої частини пластикової пляшки. Промийте його і просушіть. Розгладьте його (але не праскою), щоб він став плоским. Зніміть невеликі фаски з кутів листа.
4
Перенесіть малюнок сегментів з сподобалися вам пропорціями, формою і нахилом, попередньо збільшивши зображення до необхідного розміру. Використовуйте для нанесення контурів лінійку і тонкий фломастер. Потім, скориставшись модельним ножем, виріжте отвори, відповідні сегментам по розташуванню і формі.
5
Для того щоб за допомогою трафарету намалювати цифру, прикладіть його до аркуша паперу, після чого зафарбуйте фломастером отвори-сегменти, відповідні бажаної цифри. Якщо ви хочете створити ефект тіні, нанесіть її одним кольором, потім сместите трафарет трохи вправо і вгору, після чого повторно нанесіть ту ж цифру іншим кольором. Також, як і при використанні будь-якого іншого трафарету, можна наносити символи, зафарбовуючи сегменти не цілком, а лише по контуру. А ось зафарбовувати перемички, як у випадку зі звичайним шрифтовим трафаретом, в даному випадку не потрібно.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=5GGgxPHrXng