Як намалювати гармату.

Гармата - це вид артилерійської зброї. У минулих століттях ця зброя застосовувалася досить таки часто. Її встановлювали також на кораблі, де вона була просто незамінна. А як же намалювати таке знаряддя?
Вам знадобиться
  • - альбомний аркуш;
  • - олівець;
  • - ластик.
Інструкція
1
Зробіть загальні начерки гармати. Спочатку посередині листа намалюйте довгий вузький овал, розташований по діагоналі, лівим краєм вгору. Це буде дуло гармати. Під ним на деякій відстані проведіть пряму лінію, паралельну овалу.
2
З'єднайте лінію з дулом плавними лініями, розташованими з обох кінців прямої. Таким чином зобразите лафет - підставку під зброю. Прикріпіть видимі колеса - накресліть окружності так, щоб нижня межа лафета перерізала б їх майже навпіл.
3
Прорисуйте деталі дула гармати. Верхній кінець трохи звузьте, а нижній трохи розширте. У широкій частині зобразите торець - намалюйте коло, половина якого є крайньою межею овалу. Тепер прикріпіть ручку знаряддя.
4
Зобразіть кільця, які розміщені в декількох місцях дула зброї. Проведіть вигнуті лінії, своїми опуклостями зверненими до верхнього кінця дула і з виступаючими за межі овалу кордонами. Намалюйте місце для гніту. Позначте його невеликий окружністю, розміщеної на верхньому майданчику дула.
5
Прорисуйте деталі лафета. Верхню і бічну кордон видимої стінки зобразите подвійний лінією, символізуючи товщину дошки. У верхній частині намалюйте два болта - невеликі овали, розділені кривими лініями для об'ємності. Домалюйте продовження кріплення.
6
Зобразіть дно лафета: до крайньої частини бічної стінки домалює лінію, розташовану майже під прямим кутом до неї. Знову ж зобразите товщину дошки, провівши другу пряму, паралельну першою. Пройдіться по всіх видимих частинах лафета короткими штрихами для надання вигляду структури дерева.
7
Намалюйте детально колеса. Накресліть овали, розташовані діагонально в одному напрямку з нахилом гармати. Розділіть їх опуклими лініями, відділяючи видиму бічну частину від верхньої, яка є показником товщини колеса. Посередині коліс намалюйте кріплення.
8
Домалюйте деталі гармати. Зобразіть підпірки під колеса, зобразивши їх спочатку кубом. Також намалюйте ядра гармати - невеликі кола, діаметр яких не повинен перевищувати величину найтоншою частини дула.
Зверніть увагу
Самий простенький танк можна намалювати, як показано на малюнку. Для цього спочатку потрібно намалювати корпус танка, потім гуслі, потім все щоб було схожі, що це катки. Звичайно, намалювати гармату. Коли буде все намальовано найголовніше, то можна вже приступати прикрашати танк.
Корисна порада
Намалюємо більше деталей для вежі танка. Зараз нам треба розбити вежу танка на дві частини. Для цього намалюємо круглу лінію близько гармати. Далі зробимо гармату танка трохи тонше, і додамо до її початку кілька обручів. Як намалювати літак Малювати літак не так вже й складно. Для того щоб намалювати літак, потрібно лише знати деякі особливості його будови.