Як встановити панель швидкого запуску.

Панель швидкого запуску розташовується в лівій частині панелі завдань. Сама ж панель задач знаходиться внизу екрану лівіше кнопки «Пуск». З панелі швидкого запуску зручно викликати часто використовувані додатки, крім того, вона дозволяє економити місце на робочому столі. Щоб встановити панель швидкого запуску необхідно виконати ряд дій.
Інструкція
1
Якщо панель завдань не відображається на вашому робочому столі, зробіть її видимою і зафіксуйте положення. Для цього підведіть курсор миші до нижнього краю екрану, дочекайтеся, поки панель задач спливе. Клацніть по ній правою кнопкою миші і виберіть пункт «Властивості» або клікніть по панелі лівою кнопкою миші та натисніть на клавіатурі клавіші Alt і Enter. У вікні властивостей панелі завдань і меню «Пуск» виберіть вкладку « Панель завдань» і зніміть маркер з поля «Автоматично приховувати панель завдань», натисніть кнопку «Застосувати», закрийте вікно.
2
Тепер, коли панель завдань не зникає, клікніть по ній правою кнопкою миші. У випадаючому меню в розділі «Панелі інструментів» розгорніть підменю, встановіть маркер напроти пункту «Швидкий запуск». Ваша панель швидкого запуску готова до додавання необхідних додатків.
3
На робочому столі встановіть курсор на значок додатка, що хочете додати в швидкий запуск. Утримуючи ліву кнопку миші, перетягніть іконку на панель задач, відпустіть кнопку миші, видаліть став непотрібним ярлик з робочого столу. Якщо в панелі швидкого запуску не вистачає місця (щоб побачити наступний значок, доводиться натискати стрілку), клікніть по панелі завдань правою кнопкою миші. У випадаючому меню зніміть маркер з пункту «Закріпити панель завдань» і відрегулюйте довжину панелі. Коли закінчите настроювання, поверніть маркер на місце.
4
Якщо хочете, щоб у панелі швидкого запуску відображалися назви додатків, клікніть по панелі завдань правою кнопкою миші, зніміть маркер з поля «Закріпити панель завдань» і знову клацніть по панелі правою кнопкою миші. З випадного меню виберіть пункт «Показувати підпис». У цьому ж режимі ви зможете налаштувати розмір значків у швидкому запуску. Викликавши меню, що випадає панелі завдань, виберіть пункт «Вид», в розкрився підміню встановіть маркер напроти потрібного значення - «Великі значки» і «Дрібні значки». Закріпіть панель завдань.