Як відкрити диспетчер задач.

Основне призначення компонента ОС Windows з назвою « Диспетчер задач» - відображати списки запущених в даний час додатків, процесів і служб. Ці списки дають можливість примусово закривати додатки і окремі процеси. Є в ньому і можливість запускати нові додатки. Крім цього, в диспетчері задач можна бачити ступінь завантаження процесора, час роботи комп'ютера і управляти вимиканням, перезавантаженням і т.д.
Інструкція
1
Використовуйте поєднання гарячих клавіш ctrl + alt + delete для запуску диспетчера задач. Кнопок ctrl і alt на стандартній клавіатурі зазвичай по дві - не має значення, яке поєднання цих чотирьох клавіш ви будете використовувати. Це ж відноситься і до клавіші delete - можна використовувати і її дублікат, поєднаний з символом точки на додатковій (цифровий) клавіатурі між клавішами Enter і «Нуль». Якщо ця комбінація чомусь не працює - спробуйте поєднання ctrl + shift + esc.
2
Клацніть правою кнопкою миші вільне від значків відкритих додатків простір на панелі задач (це смужка уздовж нижнього краю вікна, на якій розміщена кнопка «Пуск», годинник і т.д.). В результаті з'явиться контекстне меню, в якому буде присутній і пункт « Диспетчер задач» - виберіть його.
3
Скористайтеся стандартним діалогом запуску програм в якості альтернативного способу виклику диспетчера задач. Для цього відкрийте головне меню на кнопці «Пуск» і виберіть у ньому пункт «Виконати». Якщо у вашій версії операційної системи цього пункту там немає, то використовуйте поєднання клавіш win + r. В вікні діалогу введіть команду taskmgr і клацніть по кнопці «OK» або натисніть клавішу Enter - це призведе до запуску диспетчера задач.
4
Після того, як цей компонент ОС відкритий, ви можете згорнути його вікно на панель задач. В області повідомлень (в «треї») при цьому залишиться значок індикатора завантаження процесора комп'ютера. Для того, щоб знову розгорнути вікно диспетчера, можна двічі клацнути по цьому індикатору лівою кнопкою миші, а клацання правою кнопкою відкриває контекстне меню, в якому є команда на закриття цього компонента ОС.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=2aM6zI7D5ho
Деякі просунуті користувачі операційних систем сімейства Windows звикли виконувати основні операції тільки за допомогою командного рядка. За допомогою командного рядка, яка вбудована в дистрибутив системи, можна виконати будь-яку операцію і дізнатися докладну інформацію про встановлений обладнанні.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення:
  • - командний рядок;
  • - диспетчер задач.
Інструкція
1
Запуск командного рядка можна здійснити різними способами. Т.к. це стандартна утиліта для будь-якого дистрибутива Windows, виконуваний файл цієї програми можна знайти в меню «Пуск». Відкрийте його і виберіть розділ "Всі програми". У списку, перейдіть до папки "Стандартні". Натисніть ярлик із зображенням чорного вікна консолі.
2
Також командну рядок можна запустити через аплет «Виконати», який також знаходиться в меню «Пуск». Альтернативний запуск додатка - натиснути клавіші Win (кнопка з зображенням вікна) + R. У порожньому полі аплету введіть команду cmd і натисніть кнопку «ОК».
3
Перед вами з'явиться консоль. Щоб відкрити «Диспетчер задач » досить ввести команду taskmgr і натиснути клавішу Enter. Перед вами з'явиться вікно диспетчера, за допомогою якого можна запустити абсолютно будь-який додаток, якщо перейти до вкладки «Додатки».
4
Але не завжди «Диспетчер задач » можна запустити таким чином. Коли на екрані з'являється невелике вікно, в якому говориться про відключення даної функції адміністратором, яким ви і є, каже про зараження вашого комп'ютера вірусом. Бути може, сам вірус вже не активний і антивірусна система його блокувала, але потрібний додаток так і не вийде запустити. Для цього доведеться редагувати файли реєстру.
5
Для запуску редактора реєстру необхідно ще раз натиснути Win + R і ввести команду regedit. Після натискання кнопки «ОК» ви побачите головне вікно програми. Вам необхідно знайти в папці HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionPoliciesSystem параметр DisableTaskMgr і замінити його значення з «1» на «0».
6
Залежно від версії операційної системи такого параметра в цій папці може і не бути. Тому знайдіть папку HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionPolicies і замінити значення параметра DisableTaskMgr з «1» на «0».