Як обчислити довжину кола. довжина кола через діаметр.

Круг представляє з себе частину площини, обмеженою колом. Подібно окружності, у круга є свій центр, довжина, радіус, діаметр, а також і та інші характеристики. Для того щоб обчислити довжину круга , буде потрібно зробити кілька простих дій.
Вам знадобиться
  • Залежно від ситуації може знадобитися знання або радіусу, або діаметра окружності.
Інструкція
1
Перш за все варто зрозуміти, якими даними потрібно оперувати для того, щоб знайти довжину круга . Припустимо, дана окружність, радіус якої дорівнює R. Радіус кола ( круга ) - це відрізок, який об'єднує центр кола ( круга ) з будь-якої з точок даної окружності. Якщо ж дана окружність, радіус якої невідомий, то в умові завдання буде згадувати не радіус, а діаметр даної окружності, який умовно дорівнює D. У цьому випадку варто згадати, що довжина радіуса дорівнює половині довжини діаметра. Діаметр являє собою відрізок, що з'єднує дві будь-які протилежні між собою точки окружності, яка обмежує площину, утворюючи даний коло, при цьому цей відрізок проходить через центр даного круга .
2
Розібравшись з вихідними до задачі даними, можна скористатися однією з двох формул для знаходження довжини кола/ круга : C =? * D, де D - діаметр даного круга ; C = 2 *? * R, де R - його радіус.
3
Можна розглянути прімери.Прімер 1: Дан коло, діаметр якого дорівнює 20 см, потрібно знайти його довжину. Для вирішення даного завдання буде потрібно скористатися однією з формул, зазначених вище: C = 3.14 * 20 = 62.8 смОтвет: довжина даного круга складає 62.8 смПрімер2: Дан коло, радіус якого дорівнює 10 см, потрібно обчислити його довжину. Виходячи з того, що радіус круга відомий, можна скористатися другою формулою: C = 2 * 3.14 * 10 = 62.8 смОтвети збігаються, адже радіуси кіл, наведених в прикладах, рівні.
Зверніть увагу
? - Це постійна величина, яка вважається рівною 3.14. Ця константа НЕ округляється в тому випадку, якщо потрібна висока точність розрахунків. Це важливо в архітектурі, механіці, фізичних обчисленнях, а також багатьох інших сферах. Тоді? = 3.1415926535