Як змінити розмір комірки. Як поміняти формат осередків в.

Виконання операції зміни параметрів осередки в додатку Microsoft Excel, що входить в пакет Microsoft Office, може бути здійснено стандартними інструментами офісного пакету і не вимагає використання додаткових інструментів сторонніх розробників.
Вам знадобиться
  • - Microsoft Excel 2007.
Інструкція
1
Перетягніть праву лінію, яка є кордоном осередки , до бажаної ширини шпальти для виконання операції зміни ширини одного стовпчика.
2
Виділіть стовпчики, що підлягають редагуванню, і перетягніть будь-яку праву лінію, яка є кордоном осередки , до бажаної ширини шпальти для виконання операції зміни ширини декількох стовпців.
3
Натисніть кнопку «Виділити все» і перетягніть будь-яку праву лінію, яка є кордоном осередки , до потрібної ширини стовпців для виконання операції зміни ширини всіх стовпців на обраній сторінці.
4
Перетягніть нижню лінію, яка є кордоном осередки , до бажаної висоти рядка для виконання операції зміни висоти одного рядка.
5
Виділіть рядки, що підлягають редагуванню, і перетягніть будь-яку нижню лінію, яка є кордоном осередки , до бажаної висоти рядка для виконання операції зміни висоти декількох рядків.
6
Натисніть кнопку «Виділити все» і перетягніть будь-яку нижню лінію, яка є кордоном осередки , до бажаної висоти рядка для виконання операції зміни висоти всіх рядків вибраного аркуша документа.
7
Виділіть підлягає редагуванню комірку і перейдіть на вкладку «Початкова сторінка» в пункті «Осередки» верхній панелі інструментів вікна програми Microsoft Excel.
8
Вкажіть команду «Формат» і виберіть пункт «Ширина стовпця» в розділі «Розмір осередки ».
9
Введіть потрібне значення в поле «Ширина» і поверніться в пункт «Формат».
10
Вкажіть пункт «Висота рядка» і введіть бажане значення в поле «Висота рядка».
11
Викличте контекстне меню будь-якого листа Excel кліком правої кнопки миші на його значок і вкажіть пункт «Виділити всі аркуші» для виконання операції зміни ширини осередки , використовуваної за замовчуванням.
12
Виберіть пункт «Стовпець» в меню «Формат» вікна програми та вкажіть пункт «Стандартна ширина».
13
Введіть бажане нове значення.
Корисна порада
Ширина комірки за замовчуванням - 8,43 знака стандартного шрифту. Висота комірки за замовчуванням - 0,45 см.