Як змінити тип документа. документи у форматі doc.

Додаток, який відкриває який-небудь документ, визначає його тип з розширення в назві файлу - одному або декільком символам, розміщеним правіше останньої точки. Простою заміною букв в розширенні файлу, на жаль, не можна змінити його тип , тобто формат, використаний при запису в нього даних. Для цього буде потрібно повторно записати у файл дані в іншому форматі.
Інструкція
1
Завантажте документ, тип якого потрібно змінити, в додаток, призначений для роботи з ним. Наприклад, документи, що зберігаються у файлах з розширенням doc, docx, docm можна відкривати в текстовому процесорі Microsoft Office Word. Щоб змінити тип документа це додаток повинен вміти зберігати файли в тому форматі, який ви хочете отримати в результаті перетворення тип а вихідного документа . Наприклад, Word може зберігати файли у форматах doc, docx, docm, dot, dotm, txt, mht, mhtml, htm, html, rtf, xml, wps. А більшість програм для перегляду зображень можуть зберігати файли в декількох графічних форматах (gif, png, jpg, bmp і т.д.). Якщо вам потрібно отримати в результаті документ одного з цих тип ов, то розкрийте меню програми і виберіть пункт "Зберегти як" - він присутній у більшості програм, що мають опції збереження файлів.
2
Виберіть потрібний вам формат документа в випадаючому списку «Тип файлу», а потім натисніть кнопку «Зберегти». Зверніть увагу, що обраний вами формат може не підтримувати можливостей, що надаються форматом вихідного документа. У цьому випадку при збереженні ви отримаєте відповідне попередження і пропозиція продовжити процес з втратою можливостей початкового формату або скасувати процедуру - вибір за вами.
3
Використовуйте спеціалізовані програми для конвертації тип ов файлів в якості альтернативного варіанту. Їх перевага в вузької спеціалізації, тобто такі програми найчастіше не мають функцій для редагування документів, завдяки чому мають малу вагу і поширюються безкоштовно. Іноді такі конвертери для перетворення одного тип а документа в інший розміщуються в інтернеті для конвертації в режимі «онлайн». Наприклад, перетворити документ з формату pdf в формат doc ви можете за допомогою онлайн-сервісу, розміщеного за адресою http://www.pdfonline.com/pdf-to-word-converter.
Збереження документа в форматі, відмінному від Microsoft Office Word 2007, може знадобитися при пересиланні файлу іншому користувачу, применяющему несумісні формати або програмне забезпечення, що не підтримує документи, створювані в Office 2007.
Вам знадобиться
  • - Microsoft Office 2007
Інструкція
1
Оберіть потрібний документ і натисніть кнопку «Зберегти» на панелі швидкого доступу вікна програми Microsoft Office 2007. Аналогічного результату можна досягти одночасним натисканням клавіш CTRL + S.
2
Введіть бажане ім'я документа та натисніть кнопку «Зберегти». Документ буде за замовчуванням збережений в папці «Мої документи».
3
Використовуйте опцію «Зберегти як» для запобігання перезапису вихідного документа . Для цього відкрийте початковий документ. Натисніть кнопку Microsoft Office і виберіть «Зберегти як». Потім введіть ім'я документа і підтвердіть свій вибір натисканням кнопки «Зберегти».
4
Відкрийте вихідний документ.
5
Натисніть кнопку Microsoft Office і виберіть пункт меню "Зберегти як".
6
Оберіть формат «Формат Word 97-2003» для збереження файлу з розширенням .doc.
7
Введіть ім'я документа і підтвердіть свій вибір натисканням кнопки «Зберегти» .Для збереження документа в інших форматах виконайте такі дії.
8
Натисніть кнопку Microsoft Office і виберіть пункт меню "Зберегти як".
9
Вкажіть формат PDF або XPS.
10
Введіть бажане ім'я документів в поле «Ім'я файлу».
11
Вкажіть формат PDF або XPS в списку «Тип файла».
12
. Виберіть «Мінімальний розмір» для стиснення файлу, пріменямие для перегляду документа в мережі.
13
Натисніть кнопку «Параметри» для вибору додаткових характеристик документа .
14
Натисніть кнопку «Опублікувати» .Для збереження документа в форматі Веб-сторінки (HTML) виконайте такі дії.
15
Натисніть кнопку Microsoft Office і виберіть пункт меню "Зберегти як".
16
Знайдіть потрібний сервер у списку «Зберегти у».
17
Введіть бажане ім'я документа у полі «Ім'я файлу».
18
Вкажіть «Веб-сторінка» або «Веб-сторінка в одному файлі» в полі «Тип файлу».
19
Підтвердіть свій вибір натисненням кнопки «Зберегти».
Зверніть увагу
Для збереження документа Microsoft Word 2007 в іншому форматі необхідна установка пакета сумісності Microsoft Office і надбудов!
Корисна порада
Збереження документа, створеного а Microsoft Office 2007, допускається також у форматах .txt, .rtf і .wps. На жаль, це різко збільшує ймовірність втрати форматування, макетів та інших особливостей документа.