Як наповнити басейн.

Приємно в жаркий літній день насолодитися купанням. Але не у кожного є можливість виїхати на природу до відкритої водойми. Надувний басейн дозволяє з успіхом вирішити цю проблему, до того ж, у разі необхідності його можна буде прибрати або перенести на інше місце.
Вам знадобиться
  • - повітряний насос;
  • - компактний і легкий надувний басейн.
Інструкція
1
Підготовка площі для установки надувного басейн а. Виберіть підходящу за розмірами рівну площадку, де плануєте його розташувати. Якщо необхідно, приберіть з неї гострі камені, гілки, скла та інші предмети, які можуть пошкодити оболонку басейн а. Покладе на підготовлену площадку лист брезенту для додаткового захисту від пошкоджень. Якщо потрібно, підтягніть до басейн у електричну переноску для підключення будь-якого вбудованого в басейн електричного обладнання.
2
Обов'язково уважно прочитайте інструкцію, в якій вказується, як саме має підключатися повітряний насос до басейн у для заповнення його конструкцій повітрям. Намагайтеся використовувати тільки рекомендовані виробником марки і моделі повітряних насосів. Згідно інструкції, підключіть шланг подачі повітря до басейн у, а повітряний насос - до електроживлення.
3
Починайте накачувати басейн повітрям. Слідкуйте за показаннями манометра. Не залишайте працюючий насос без нагляду. Намагайтеся не перевищувати максимального рекомендованого в інструкції тиску повітря. Якщо ви накачаєте басейн понад норму, це може привести до розшарування швів матеріалів, з яких він зроблений. Якщо ви накачаєте мало повітря, то стінки не придбають потрібну міцність і не зможуть утримувати необхідну кількість води. Після того як ви накачаєте повітря, від'єднайте повітряний шланг і закрийте повітряний клапан пробкою, яку виготовлювач поставляє в комплекті. Вимкніть повітряний насос від електроживлення і приберіть переноску від басейн а, щоб виключити можливість ураження електричним струмом.
4
Налийте воду в басейн . Для цього ви можете скористатися поливальним шлангом, підключеним до водопроводу або до зануреними насосами, установленого всередині водяного колодязя. Намагайтеся не наливати її понад норму. При необхідності дочекайтеся, коли вода трохи прогріється.