Як намалювати комбайн.

Комбайн зернозбиральний - така машина, яка одночасно зрізає колосся, відділяє зерна від плевел і висипає пшеницю на що йде поруч вантажівку. Такий механізм складається з безлічі деталей, зібраних в певному порядку. А як намалювати комбайн?
Вам знадобиться
  • - альбомний аркуш;
  • - олівець;
  • - ластик.
Інструкція
1
Накидайте олівцем загальні обриси комбайна. Посередині аркуша намалюйте невеликий прямокутник. Над ним домалюйте ще один, довга сторона якого в два рази коротше вихідної фігури. Це буде основна частина машини з прикріпленою кабіною.
2
У лівому нижньому куті великого прямокутника намалюйте окружність - переднє колесо, в правому нижньому кутку накресліть коло меншого діаметра - заднє колесо. Накресліть пряму лінію, що знаходиться під кутом до основної частини комбайна. Цей відрізок символізуватиме жатку - передню частину машини.
3
З'єднайте середину лінії жатки з корпусом комбайна прямим відрізком. До задньої частини прикріпіть копичник - покажіть його безформною колом.
4
Прорисуйте деталі основного корпусу комбайна. Поділіть прямокутник горизонтально навпіл. Нижня частина буде молотаркою. Зріжте кути в місцях розміщення коліс. Зверніть увагу, що молотарка повинна заходити далеко за заднє колесо. Домалюйте сходи.
5
Зобразіть трубу, через яку висипається зерно. Тепер прорисуйте скла кабіни. З правого боку від кабіни перебувати двигун. Намалюйте його видиму частину у вигляді невеликого затемненого ділянки, чітко виділивши невелике коло і труби - одну широку, а іншу вузьку вигнуту.
6
За кабіною на задньому плані розміщується бункер - накресліть перевернутий куб. Прорисуйте колеса комбайна. Зовнішню межу переднього намалюйте зубчастої колом. Диски покажіть кількома штрихами, що повторюють лінію коліс.
7
Прорисуйте деталі жатки. По обидва боки первісної лінії зобразите правильні п'ятикутник. Проведіть промені від кожного кута до середини. Тепер кожні кути фігур з'єднайте попарно прямими широкими лініями з зубчастими краями. Також з'єднайте середини п'ятикутників.
8
Над жаткою намалюйте кріплення до ріжучого апарату. Його покажіть невеликими трикутниками, розташованими безпосередньо під барабаном жатки. Похилу камеру накресліть двома паралельними лініями.
9
Зобразіть копичник. Верхню його частину намалюйте гратчастої, а нижню у вигляді двох великих основних пластин.