Як намалювати млин.

Млин є одним з найстаріших видів споруд. Її зображення присутній і на мирних пасторалях, і на похмурих пейзажах. Ван Гог, Констебл, Кинкейд - ось лише кілька імен відомих живописців, які кохали малювати млини. Початківцю художнику не так вже складно зобразити цю споруду, адже складових частин у млина мало.
Вам знадобиться
  • - альбомний аркуш;
  • - олівець;
  • - ластик.
Інструкція
1
Накидайте олівцем загальні обриси млини. Посередині аркуша намалюйте вузький прямокутник, розташований вертикально. Це буде основа млини, майбутнє будівля. У верхній частині прямокутника поставте крапку, через яку проведіть дві прямі лінії, пересічні один з одним під прямим кутом. Таким чином, зобразите лопаті.
2
Прорисуйте деталі будівлі млина. Поділіть прямокутник на дві частини: верхню - невеликої висоти і нижню, яку трохи розширте до основи. Накрийте фігуру гостроверхої дахом - накресліть трикутник так, щоб його краї трохи виходили за стінки будівлі.
3
Внизу будівлі намалюйте вхід в млин - прорисуйте невелику арку. Потім зобразите невелике віконце у верхній частині прямокутника. Розташуйте його, трохи зсунувши в бік від центральної осьової лінії. По всій площі нижньої частини прямокутника укладіть цеглини - зобразите невеликі фігури, що нагадують овали. Зверніть увагу, що розташовувати їх потрібно чітко по горизонтальних лініях, імітуючи цегляну кладку.
4
Прорисуйте деталі лопатей млина. Точку кріплення зобразите у вигляді темного маленького гуртка, що знаходиться в середині трохи більшої окружності. Кожну з чотирьох прямих відрізків лопатей зобразите у вигляді двох ліній, розширених до зовнішньої їх частини та більш звужених до точки перетину. Тепер між кордонами лопатей проведіть невеликі поперечні відрізки, нібито зображуючи драбинку. Дотримуйтеся однакової відстані між відрізками.
5
Розмалюйте млин . Уздовж основи будівлі нижньої частини прямокутника проведіть широку смугу, яка зображує затінений ділянку. Цим же світлим кольором замалюйте кожна цеглина. Вхід і віконце зробіть темними. Верхню частину будівлі замалюйте бордовим кольором, а по висохлої фарбі пройдіться жовтим кольором, прорисовуючи смуги - світлові відблиски. Дах поділіть променями на три нерівні частини. Розфарбуйте їх різними відтінками для посилення ефекту гри світла і тіні. Лопаті зробіть однотонними.