Як навчитися крутити барабанні палички. схеми Як крутити палицю пальцями.

Крутіння барабанних паличок - дуже ефектний прийом, який багато відомих барабанщики використовують під час виконання музики, наприклад, Геррі Браун. Щоб навчитися крутити барабанні палички , потрібно довго тренуватися.
Інструкція
1
Візьміть до уваги, що крутити барабанні палички те саме що кручению палки в карате. Фінти барабанними паличками можна робити як за допомогою двох пальців, так і за допомогою чотирьох. Однаково видовищно виглядає обертання за годинниковою стрілкою і в зворотному напрямку. Через 2-3 роки регулярної гри на барабанах цей навик з'являється сам по собі. Іноді його можна відпрацювати, спеціально приділяючи цьому час.
2
Покладіть паличку між вказівним і середнім пальцями перпендикулярно долоні і спробуйте обертати нею. Уявіть, що тримаєте в руках пропелер. Під час розкручування паличка постійно повинна розташовуватися тільки між вказівним і середнім пальцями. Спочатку тренувань можете допомагати іншими пальцями, проте з часом паличка почне крутитися у вашій руці легко і невимушено, ніби то без вашої допомоги.
3
Зверніть увагу, що не потрібно обертати паличкою як веслом - спочатку одним кінцем, потім - іншим. Намагайтеся тримати руку нерухомою, пересуваючи тільки двома робочими пальцями.
4
Зауважте, що пальці слід тримати рівно, допускається лише легкий вигин в фалангах.
5
Спробуйте використовувати декілька вправ для розробки рук і пальців. Це допоможе вам швидше освоїти крутіння барабанними паличками. Спочатку робіть, обертаючи паличками, одиночні удари по схемі: RLRLRL, де R - обертання вправо, L - вліво.
6
Коли зможете виконувати цю вправу в швидкому темпі, переходите до відробітку подвійних ударів: RRLLRRLLRRLL.
7
Освоївши і цю техніку, спробуйте виконувати парадідли: RLRRLRLLRLRRLRLL.
8
Наочну інформацію про те, як крутити барабанні палички ? подивіться у відео-школах Марка Мінемана, Боббі Джазомбека, а також Томаса Ленга. Альбом Changes групи Godsmack теж може виявитися вам корисним. У ньому Шенон Ларкін виконує різні фінти барабанними паличками.