Як почати працювати на ринку.

Ринок являє собою сукупність різних угод, пов'язаних з купівлею або продажем товарів, а в деяких випадках - послуг. Торгівля на ринку є захоплюючим і захоплюючим заняттям. Успіх в ринковій торгівлі обумовлений наявністю таких якостей, як знання споживчого ринку, впевненість, цілеспрямованість, а часом і інтуїція, уміння грамотно розпорядитися грошовими коштами, витягуючи прибуток і, звичайно ж, бажання працювати.
Інструкція
1
При ухваленні рішення про початок торгівлі на ринку уважно і не поспішаючи вивчіть основний спектр товарів, продажем яких можна зайнятися. Не полінуйтеся відвідати один або декілька ринків. Придивіться до різних видів продукції, виставленим на продаж.
2
Будучи потенційним покупцем, поговоріть з продавцями. З'ясуйте у них, наскільки активно розкуповується товар, яке його різноманітність, зверніть увагу на його якість, ціну, виявите можливі переваги при продажі. Придивіться до кількості покупців, цікавляться тією чи іншою продукцією. Фіксуйте всю інформацію в блокноті. Ці відомості допоможуть оцінити структуру ринку і виявити найбільш успішно продавану категорію товару.
3
Знайдіть серед друзів або знайомих тих, хто коли-небудь займався або, можливо, займається в даний час торгівлею. Зателефонуйте їм, поділіться своїми планами, попросіть ради. Домовтеся про зустріч, щоб обговорити виниклі питання, попередньо склавши їх список. Це полегшить складання плану дій для успішного початку торгівлі на ринку .
4
Знайдіть статті, присвячені ринковій торгівлі, в інтернеті. Зверніть увагу на думку експертів в цій галузі. На підставі зібраної інформації складіть план дій для початку роботи.
5
Визначтеся з категорією товару, яку будете продавати. Порахуйте суму, необхідну для вкладення в продукцію, визначте терміни отримання прибутковості від її продажу. Не забудьте врахувати основні витрати, що складаються з вартості оренди торгового місця, податків та заробітної плати продавців. Не забувайте про те, що завжди необхідно мати певну суму вільних грошових коштів для покупки нової партії товару, так як торгівля увазі постійний оборот, що включає в себе гроші і продукцію.
6
Увійдіть в якості індивідуального підприємця, звернувшись до реєструючого органу за місцем прописки, подавши офіційну заяву встановленого зразка для проходження процедури реєстрації. Візьміть з собою паспорт та ІПН. Отримайте в органі реєстрації докладну інформацію про систему і ставкою оподаткування. Уважно вивчіть процедуру подальшої податкової звітності. Отримайте свідоцтво про постановку на облік, при необхідності замовте друк і приступайте до замовлення продукції.
7
Знайдіть джерела, якими будете користуватися для покупки товару в подальшому з метою його подальшого перепродажу. Вони повинні бути надійними і перевіреними. Зберіть докладну інформацію про компанії, з якими плануєте працювати. Співпраця бажано оформити документально - це вбереже від можливих негативних наслідків.
8
Знайдіть місце на ринку , яке славилося б своєю хорошою прохідністю серед покупців, і дізнайтеся його ціну. Якщо все влаштовує, зверніться до директора ринку з проханням про підписання договору оренди торгового місця. Укладаючи договір, уважно ознайомтеся з його змістом, приділивши увагу умовам і порядку розрахунків. Доставте куплений для продажу товар на орендоване торгове місце і приступайте до роботи.
Зверніть увагу
При відкритті торгової точки на ринку треба враховувати, що продаються речі мають невисоку ціну. Незважаючи на це, потрібно намагатися, щоб продукція була якісною. Це дозволить зберегти імідж гарного продавця, забезпечивши його постійними покупцями.
Корисна порада
Згідно зі статистикою, в Росії жінок більше, ніж чоловіків. Перші люблять побалувати себе покупкою нової та модного одягу. Тому торгівля стильними, красивими і недорогими жіночими речами може стати досить прибутковою справою.