Як відключити недавні документи.

Виконання операції видалення пункту «Недавні документи » з меню «Пуск» може бути здійснено стандартними інструментами операційної системи Microsoft Windows без залучення додаткового програмного забезпечення сторонніх розробників.
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск для виклику головного меню системи і перейдіть в пункт« Панель управління »для ініціації процедури видалення пункту« Недавні документи »з меню« Пуск ».
2
Вкажіть пункт «Оформлення та персоналізація» і розкрийте посилання «Панель задач і меню« Пуск ».
3
Перейдіть на вкладку «Головне меню» відкрився вікна додатка і зніміть прапорець на полі «Зберігати та відображати список нещодавно відкритих файлів» у розділі «Конфіденційність».
4
Відновіть прапорець на полі «Зберігати та відображати список нещодавно відкритих файлів» для додавання пункту «Недавні документи » до головного меню «Пуск».
5
Поверніться до головного меню «Пуск» і перейдіть в пункт «Виконати» для використання альтернативного методу видалення обраного пункту меню.
6
Введіть значення regedit у полі «Відкрити» та натисніть кнопку OK для виконання команди запуску інструменту «Редактор реєстру».
7
Розкрийте гілку реєстру HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionPoliciesExplorer. Замініть значення параметра NoRecentDocsMenu = hex: на 01,00,00,00.
8
Перезавантажте комп'ютер для застосування обраних змін.
9
Очистіть папку історії «Недавні документи », що знаходиться в% appdata% MicrosoftWindowsRecent. Для цього викличте контекстне меню файлів, що знаходяться в підменю «Останні» головного меню «Пуск» кліком правої кнопки миші і вкажіть команду «Видалити з цього списку».
10
Поверніться до головного меню «Пуск» і введіть значення gpedit.msc в полі рядка пошуку для альтернативного способу видалення файлів списку «Останні».
11
Натисніть функціональну клавішу Enter для підтвердіть виконання команди у вікні запиту UAC натисканням кнопки «Продовжити».
12
Вкажіть шлях до папки: конфігурація пользователяАдміністратівние шаблониМеню ПускПанель завдань. Виконайте подвійний клік миші на елементі «Очищати журнал недавно відкритих документів при виході» у правій частині вікна програми для його активації.