Як зробити анімацію для презентації.

Інструмент Microsoft Office PowerPoint має чотири види анімації - вхід, виділення, вихід і настроюється траєкторія руху, всі вони можуть бути додані до окремих слайдів або їх макетів. Також PowerPoint дозволяє користувачам додавати в презентації аудіо, а також імпортувати і редагувати відео.
Інструкція
1
Створіть вхідну анімацію. Виберіть вкладку «Анімація». На екрані попереднього перегляду презентації клацніть на об'єкт, який ви хочете анімувати. Натисніть правою кнопкою миші на стрілку вниз (вона знаходиться в правому верхньому куті вкладки). Ви можете вибрати вхідні анімацію у вигляді зникнення об'єкта, польоту, зміни форми, колеса, масштабування, повороту та ін.
2
Натисніть анімаційний ефект, який дозволить вам підкреслювати об'єкт або його форму при вході. Наприклад, якщо натиснути на потрібне зображення на екрані і вибрати анімацію загасання, картинка буде з'являтися поступово, стаючи темніше і яскравіше навколишнього фону.
3
Зробіть вихідну анімацію. Ви можете скористатися такими варіантами, як пульс, калейдоскоп, гойдалки, знебарвлення, затемнення і освітлення. Виберіть об'єкт на слайді, натисніть «Додати анімацію», а потім клацніть по клавіші «Параметри ефектів». Наведіть курсор на кожний з варіантів, щоб визначити, який підійде найкраще, потім виберіть його. Тепер ви створили анімацію, яка впливає на те, як об'єкт буде залишати межі слайда.
4
Спробуйте вибрати анімацію довільного шляху об'єкта. Певна траєкторія руху змушує зображення або текст на екрані PowerPoint рухатися по прямій, по колу чи криволінійної траєкторії. Намалюйте доріжку або виберіть вже готову. Перейдіть на вкладку «Вставити» у верхній частині екрану, виділіть автоматичну траєкторію. Натисніть на характерний значок лінії, щоб намалювати на екрані власну траєкторію.
5
Клацніть правою кнопкою миші по об'єкту і виберіть пункт "Налаштування анімації». Виберіть швидкість переміщення, проміжки часу, в які буде проводитися анімація, і звуковий супровід, якщо необхідно. Натисніть кнопку F5 на клавіатурі і протестуйте створену анімацію.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=woibsh4NpWY