Як полагодити телефон Samsung.

Ремонт мобільного телефону Samsung частіше обходиться дешевше, ніж покупка нового. Іноді все, що потрібно, це замінити акумулятор, клавіатуру або ЖК-екран. Ви можете придбати ці предмети за низькою ціною в інтернет-магазині.
Інструкція
1
Вимкніть мобільний телефон Samsung, натиснувши на кнопку харчування, і почекайте, поки екран не згасне повністю. Якщо ваш апарат не працює належним чином, спробуйте спочатку замінити акумулятор, щоб побачити, чи не є він причиною проблеми. Знайдіть кришку батарейного відсіку на задній панелі телефону і зніміть її. Видаліть старий акумулятор і помістіть замість нього новий.
2
Спробуйте встановити в телефон нову SIM-карту. Відділення для неї розташовано у вигляді невеликого слота на бічній стороні телефону або в його задній частині разом з акумулятором. Видаліть стару SIM-карту і відкладіть її в сторону. Замініть її новою, помістивши в слот металевою частиною вниз. Заміна SIM-карти може вирішити багато проблем, пов'язаних з програмною начинкою телефону .
3
Замініть клавіатуру і РК-екран вашого стільникового телефону . Покладіть його екраном вниз, зніміть кришку акумулятора і відкладіть її в сторону. Витягніть з мобільного телефону акумулятор і SIM-карту. Видаліть всі гвинти з задньої частини апарату Samsung. Для цього буде потрібно невелика викрутка.
4
Використовуйте плоску пластикову карту, щоб вилучити задню панель. Пальцями акуратно від'єднайте кабель, провідний РК екрану для телефону . Також обережно від'єднайте клавіатуру.
5
Вийміть ЖК-екран телефону і замініть його новим. Дістаньте стару клавіатуру і також зробіть її заміну на нову. Підключіть нові деталі до плати телефону . Захопіть пальцями задню панель і різко натисніть на неї, поки не почуєте клацання, що означає, що вона встала на місце. Проведіть рукою по всі поверхні, щоб переконатися, що все встановлено так, як потрібно.
6
Використовуйте викрутку, щоб закрутити гвинти на задній панелі телефону . Помістіть акумулятор і SIM-карту на місця назад і замініть кришку батарейного відсіку. Увімкніть стільниковий телефон і протестуйте його на працездатність.