Як вставити java скрипт.

Основним способом створення динамічних ефектів на web-сторінках є застосування клієнтських скриптів . Вони являють собою фрагменти коду, що інтерпретуються ядром виконання сценаріїв додатки, отображающего документ. Популярною мовою програмування, використовуваним для створення скриптів , є JavaScript. Для того щоб скрипт зміг виконуватися, його треба якимось чином вставити в документ.
Вам знадобиться
  • - код скрипта;
  • - вихідний документ;
  • - текстовий редактор.
Інструкція
1
Визначте найкращий спосіб вставки скрипта. Якщо передбачається, що один і той же скрипт буде використовуватися в різних документах, то має сенс винести його в зовнішній файл і підключити звідти. В іншому випадку варто впровадити текст сценарію в тіло сторінки. Якщо обсяг скрипта великий, варто помістити його в документ окремим блоком. Якщо ж програмний код малий за обсягом і реалізує реакцію на будь-яку подію, допустимо помістити його в атрибут, визначальний вбудований обробник події елемента або атрибут href посилання.
2
Вставте скрипт із зовнішнього джерела. Додайте в тіло документа або його розділ HEAD елемент SCRIPT із заданими атрибутами src і type. Наприклад, це можна зробити так: Значним атрибута src буде являтися URI, який вказує на ресурс, з якого будте завантажений текст скріпта.Атрібут charset не обов'язковий. Він вказує кодування тексту сценарію. Але якщо він опущений, за значення кодування буде прийнято значення кодування документа, в який вставляється скрипт.
3
Вставте скрипт в текст сторінки. Використовуйте елемент SCRIPT, що містить усередині текст сценарію. Наприклад, це може виглядати так: Коментарі мови HTML, в які укладено програмний код, потрібні для сумісності зі старими браузерами. В документах XHTML в них можна використовувати XML-коментарі .
4
Вставте javascript-код у вбудовані обробники подій. Знайдіть в документі елемент, подія якого необхідно обробити. Додайте атрибут, визначальний відповідний обробник. Наприклад, атрибутом, що задає обробник кліка мишею по елементу, є onclick, обробник сигналу втрати фокусу - onblur, а натискання клавіші - onkeydown.
5
Впишіть код скрипта в якості тексту, що задає значення доданого атрибута. Наприклад, щоб вивести повідомлення при кліці мишею по елементу DIV, можна використати таку конструкцію:
Текст текст текстОбратіте увагу на те, що для визначення строкових літералів в коді вбудованого обробника елемента потрібно використовувати лапки іншого типу, ніж ті, які задають значення HTML-атрибута.
6
Додайте скрипт в елемент href посилання. Значенням href повинен бути URL, дескриптором протоколу якого є "javascript:", а адресною частиною - обчислюване вираз. Наприклад: Текст посилання Якщо необхідно використовувати декілька виразів, використовуйте операторний блок, який визначається дужками {і}.