Як вибрати умивальник.

Сучасні умивальники виконуються з різних матеріалів і мають найрізноманітніші форми і кольору. Заміривши параметри, озброївшись рулеткою або склавши дизайн-проект, можна сміливо відправлятися в магазин для вибору раковини - такої важливої деталі кожної кухні, ванної кімнати або туалету.
Інструкція
1
Щоб не помилитися з розміром купується умивальника, будинки заздалегідь зробіть вимірювання висоти, ширини і глибини місця, куди ви плануєте встановлювати раковину. Запишіть інформацію в блокнот. Накидайте схему розташування меблів та інших предметів у санвузлі або складіть докладний план ванної кімнати та туалету.
2
Визначте, який матеріал вам переважніше. Умивальники з фаянсу і порцеляни найбільш широко поширені і у великих кількостях представлені в спеціалізованих магазинах. Керамічні вироби стійкі до агресивного середовища, практично не піддаються механічним пошкодженням, але одночасно з цим досить тендітні. При акуратному використанні термін їх служби складає не менше 20 років. Через велику ваги такі раковини потрібно жорстко і надійно прикріплювати до стене.Умивальнікі з нержавіючої сталі досить дешеві й популярні. Основні недоліки цих виробів - гучний шум, вироблений падаючої на дно водою, і легко з'являються подряпини на поверхні. Дуже швидко металеві раковини втрачають свій відполірований до дзеркального глянцю блиск і покриваються дрібними і глибокими штрихами від зіткнення зі столовими приборами, сковорідками і кастрюлямі.Для створення більш цікавого дизайну виберіть умивальник з нетрадиційних матеріалів: скло, натуральний камінь, дерево. Прозорі і мармурові раковини відмінно вписуються в авторські інтер'єри, хоча і можуть бути трохи непрактичні у використанні.
3
Виберіть цікавлять вас колір і форму умивальника. Зустрічаються чорні, білі, прикрашені квітами, квадратні й округлі, глибокі і плоскі вироби - не соромтеся своїх бажань і враховуйте загальний дизайн місця установки. Раковини-консолі прикріплюють до стін за допомогою кронштейна. Вони зручні тим, що ви можете вибрати будь-яку висоту установки, наприклад, для себе або дитини, зверху над пральною машиною. Незважаючи на те, що настінні чаші дуже поширені, багатьом не подобається їх загальний вигляд: під умивальником видні системи підведення води і коммунікаціі.Раковіни «тюльпани» складаються з п'єдесталу і чаші. Виберіть цю форму умивальника для просторого приміщення, такі вироби ефектно виглядають самі по собі як предмети інтерьера.Для економії місця встановіть раковину, вбудовану в тумбу. В магазинах представлений величезний вибір готових варіантів комплекту з чаші, тумбочки і навісного дзеркала.
4
Для окремого туалету виберіть невеликої рукомийник. Такий умивальник відмінно підійде і для ванних кімнат з маленькою площею.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=7qwzmtqKUZg