Як захопити кадр з відео. зберегти зображення з відео.

Якщо не вдаватися в деталі, то відео складається з послідовності нерухомих зображень. Шляхом нескладних маніпуляцій будь-яке з цих зображень можна зберегти у вигляді окремого графічного файлу.
Вам знадобиться
  • - графічний редактор;
  • - плеєр CyberLink PowerDVD;
  • - програма Movie Maker;
  • - програма VirtualDub.
Інструкція
1
Для захоплення кадру з відео можна скористатися опцією «Захоплення зображення», яка існує в деяких плеєрах. Зокрема, захопити кадр з відео дозволяє плеєр CyberLink PowerDVD. Для того щоб зберегти кадр за допомогою цього плеєра, відкрийте відео в цьому програвачі. Це можна зробити, клікнувши правою кнопкою миші по іконці відеофайлу і вибравши в контекстному меню пункт «Відкрити за допомогою». Виберіть плеєр в списку програм і натисніть на кнопку «Відкрити». Клацнувши в потрібному місці смуги прокрутки або програвши відео до кадру , який ви хочете зберегти, натисніть на кнопку "Пауза". Скопіюйте кадр в буфер обміну, натиснувши на кнопку «Захоплення зображення». Відкрийте будь-який графічний редактор і створіть в ньому новий документ. У редакторі Photoshop розмір нового документа за замовчуванням буде відповідати розміру зображення, скопійованого в буфер обміну. Те ж саме станеться, якщо ви скористаєтеся редактором Paint. Вставте зображення в створений документ комбінацій клавіш Ctrl + V і збережіть отримане зображення у форматі jpg, png, bmp або tiff.
2
Якщо ви хочете захопити кадр з редагованого відео, можете скористатися опцією захоплення кадру , яка є в програмі Movie Maker. Вам буде потрібно перемістити покажчик курсору на той фрагмент шкали часу, де знаходиться цікавить вас кадр. Можете запустити програвання відео за допомогою кнопки, яка знаходиться під вікном плеєра. Дійшовши до потрібного кадру , натисніть на кнопку "Пауза". Клацніть по кнопці «Зробити знімок», яка теж розташована під вікном плеєра. У вікні, вкажіть місце на комп'ютері, куди буде збережений захоплений кадр. Вкажіть назву файлу і натисніть на кнопку «Зберегти».
3
Програма VirtualDub дозволяє зберігати кадри завантаженого в неї відео в двох варіантах: без застосованого фільтра і з фільтром. Якщо ви обробляєте відео в цій програмі і хочете зберегти кадр вихідного відео, перемістіть покажчик курсору на цей кадр і натисніть комбінацію клавіш Ctrl + 1. Створіть у графічному редакторі новий документ і вставте в нього скопійований кадр з буфера обміну. Якщо вам потрібно захопити кадр відео, до якого застосовані фільтри програми VirtualDub, натисніть сполучення клавіш Ctrl + 2. Вставте в документ графічного редактора кадр, збережений в буфері обміну. Збережіть отримане зображення як файл jpg, png, bmp або tiff.
Форти в грі Lineage є житловий областю клану і можуть бути придбані або захоплені при облозі. Розміри фортів можуть різнитися, а місцезнаходження обраного форту дозволяє класифікувати його як територіальний або прикордонний.
Інструкція
1
Ознайомтеся з загальними правилами проведення облоги обраного форту - класифікацією беруть участь на союзників, ворогів і нейтралів, необхідністю досягнення не менше 4-го рівня та внесення оплати перших реєструються для облоги кланом. Пам'ятайте, що час реєстрації обмежено 50 хвилинами і облога може бути скасована. Переконайтеся в тому, що провідні облогу учасники мають знак меча, а обложені - знак щита.
2
Визначте момент початку облоги форту зміною області на бойову і розмістіть у ній свій штаб. Переконайтеся в тому, що всі двері форту замкнені і визначте рівень захисту Fotress Defence Level.
3
Знайдіть головний Command Camp в центральній області обложеного форту і постарайтеся захопити всі табори обороняються протягом перших 10 хвилин облоги для автоматичного відкриття головного табору. Це передбачає необхідність знищення кожного з Commander NPC і відключення енергії в Control Room.
4
Використовуйте Ballista Bombs для руйнування баллист осаждаемого форту і придбання додаткової репутації клану. Нездатність знищити всіх Commander NPC в 10-хвилинний термін призведе до їх повторної появи і необхідності заново вбивати їх. Успішне дотримання всіх правил облоги дозволить відкрити двері Command Camp і з'явитися в таборі трьом Combat Flags.
5
Необхідною умовою отримання Combat Flags також є збереження життя Mercenary Captain. Смерть учасника облоги, що тримає прапор, призводить до повернення прапора у вихідну позицію. Символом захоплення форту стає розміщення Combat Flag з використанням опції Display Flag у верхній області Command Camp.
6
Використовуйте альтернативний метод захоплення форту відключенням Control Room. Розміри форту можуть зажадати застосування комбінованих методів облоги - у великому форте доведеться знищити всіх Commander NPC, відключити Control Room і підняти прапор.