Як постригти чоловіка машинкою. Як підстригти під напівбокс машинкою схема.

Короткі зачіски здатні додати чоловікові мужній, брутальний вигляд. Машинка зрізує волосся шляхом ковзання її верхніх рухливих зубів по нижнім (нерухомим). Основний принцип роботи - це просування машинки проти росту волосся, що сприяє утворенню опору та їх срезанию.
Вам знадобиться
  • - машинка для стрижки волосся;
  • - гребінець з дрібними зубами;
  • - філіровочние ножиці.
Інструкція
1
При необхідності одночасного зрізання великого пучка волосся стискати і розтискати ручки машинки вщерть. Це допоможе не пошкодити волосся. Якщо водити машинкою по їх зростанню, то вони пригорнуться до голови, і результат буде нульовий.
2
Слідкуйте за швидкістю руху машинки. При великій швидкості платівка, що розташовується у верхній частині, сповільнюється і не встигає зістригати все волосся, які потрапляють між зубами. Можуть початися больові відчуття. При зрізанні волосся з маківки не "віднімайте» машинку від голови надто різко, плавно сповільнюйте роботу на вазі.
3
Особливою популярністю користуються короткі чоловічі стрижки. Ви можете зробити найпростіший варіант - обстригтися наголо. Якщо ви дилетант у поводженні з машинкою, то підстрижіть волосся, використовуючи один розмір довжини насадки. При обробці скронь і області шиї насадку не використовуйте.
4
Для більш складної стрижки визначитеся з довжиною насадки (предпочтительней взяти номер 2). Лезо машинки направте вгору. Починайте з шиї, з того місця, де починаються волосся. Продовжуйте виконувати состріганіе волосся таким способом поки не дійдете до потилиці. Далі змініть насадку на номер 3 і прибирайте волосся до маківки. При стрижці використовуйте гребінець і намагайтеся зістригати зайве волосся поверх неї. У висновку підрівняйте волосся на скронях і шиї.
5
У цієї зачіски напівбокс є головна відмінність - це плавні переходи з дуже короткого волосся на більш і більш довгі. Напівбокс підходить для чоловіків з овальним і квадратним типом особи. Використовуйте основні методи стрижки: зведення волосся нанівець, машинна стрижка і окантовка. В теменном ділянці слід залишити довжину волосся близько 6-7 см. Для інших ділянок підійде 4-х сантиметрова довжина. Пам'ятайте про чітке проходженні кордону стрижі, що проходить по верху за вухами і опускающейся в центр під самий потилицю. Після закінчення стрижки профілюють волосся.
6
Щоб зачіска була вдалою, подстригайте машинкою тільки сухе волосся. По завершенню обтрусіть прилад від волосся за допомогою щітки. Змастіть всі леза спеціальним маслом, що входять в набір.