Як створити зимовий сад.

У житті сучасної людини все сильніше відчувається дефіцит живої природи. Ідеальним острівцем для місця відпочинку і розслаблення може стати зимовий сад . Створення зеленого куточка - справа благородна, захоплююче і практично нескінченне. Головними помічниками в оформленні сад а є фантазія, прагнення до втілення ідей і постійне підтримання комфортних і затишних умов.
Інструкція
1
Оберіть місце для проектування ефектного зимового сад а. Це може бути як величезний простір біля сходів в заміському будинку, так і невеликий майданчик на балконі квартири в багатоповерховому будинку. Обладнайте терасу, використовуйте дах або окремо стоїть будова на пріу сад ебном ділянці. Щоб рослини у вашому сад у відчували себе найбільш комфортно, вибирайте західні або східні сторони. Зробіть конструкцію міцною і безпечною, захистіть дах від протікання. Врахуйте, що в зимовий час стельові перекриття можуть випробовувати підвищені снігові навантаження, а бічні стіни піддаватися поривчастим вітрам.
2
Обладнайте зимовий сад системами вентиляції та опалення. Вони повинні забезпечувати оптимальні умови для рослинності і відпочиваючих в сад у людей. Підтримуйте температуру повітря взимку в межах 18-20 градусів для тропічної зелені і 10-16 градусів для зелених жителів субтропіків. Пам'ятайте, що нічна температура повинна бути нижче денної на 3-4 градуси. Оберігайте квіти від протягів, але не забувайте про необхідність провітрювання. Зіставте штучне освітлення і сонячні промені, взимку обов'язково використовуйте лампи розжарювання певного спектру випромінювання. Розташуйте серед зелені штучна водойма, фонтан або поставте зволожувач повітря, адже необхідний рівень вологості повинен становити 75-80%. Якщо немає можливості механічно забезпечити зниження сухості повітря, обприскуйте крони і квітки за допомогою розпилювача.
3
Покрийте стіни та підлога в зимовому сад у миються будівельними матеріалами: керамічною плиткою, штучним або натуральним каменем, дзеркалами. Якщо ви зважитеся використовувати в сад у килимові покриття або паркет, забезпечте їх ізоляцію від води.
4
Прикрасьте зимовий сад зеленими насадженнями. Величезний вибір рослин, карликових дерев і декоративних квітів дозволить створити ефектний куточок живої природи в закритих умовах. Використовуйте великі екземпляри для заднього плану і розташовуйте дрібно зростаючі квітники вздовж доріжок і сходів. Ви сад ите в вазони, миски і горщики окремі квіти або бонсаї.
5
Передбачите в зимовому сад у місце для відпочинку і розслаблення. Встановіть акваріум або фонтанчик, розставте кам'яні фігури, влаштуйте куточок з плетеної або кованих меблів.