Як зберігати сало в холодильнику.

Сало - висококалорійний продукт з великим вмістом жиру. Сало відмінно підходить для сніданку, насичуючи організм з самого ранку енергією і хорошим настроєм. Щоб цей продукт зберігався в холодильнику тривалий час, його слід попередньо підготувати.
Інструкція
1
перетопленим сало.Промойте сало водою і наріжте його пластинками. Візьміть каструлю і поставте її на вогонь. На дно каструлі під час нагрівання укладіть все нарізані шматочки. Розтоплюйте сало на повільному вогні. З'явився шар жиру знімайте ложкою, пропускайте через тонку марлеву тканину в заготовлену ємність: скляну або глиняну. Перетопленим сало зберігається до 3 років і використовується не тільки в харчових цілях, але в лікувальних і навіть косметичних.
2
Засолка. Сало при солінні неможливо пересолити, вважається, що сало вбирає в себе саме стільки солі, скільки необхідно для досягнення найкращих смакових якостей. Отже, приготуйте засолку. На 1 кг. сала візьміть 3-4 ст. л. солі, 1 ст. л. чорного меленого перцю, по розсуду можете додати суміш із сушених трав. Поріжте великою соломкою часник. Наріжте сало пластинками 4-5 см. Шириною, нашпигуйте його часником і обваляйте в засолювальний суміші. Візьміть емальований посуд і покладіть скибки шарами, кожен шар при цьому посипаючи спеціями. Залиште солитися в прохолодному місці на 3-5 днів. Після закінчення зазначеного часу приготоване сало оберніть харчовою плівкою і зберігайте в холодильнику, а в морозильній камері таке сало здатне зберігатися цілий рік.
3
Копченіе.Для копчення сала потрібна спеціальна коптильня з певними сортами дров: вільха, верба, тополя і т.д.Пріготовьте засолювальними суміш із рецепта №2. Сало наріжте смужками довгою по 15- 20 см. Нарізані шматки сала обваляйте в суміші і залиште в холодильнику на 2-3 діб. Просочити сумішшю сало добре обітріть паперовою серветкою. Візьміть гачки коптильні і насадите на них шматки сала. Тримати такі шматки над димом коптильні необхідно не менше 3 годин. Копчене сало зберігається в холодильнику близько року.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=1AChLb4zz8s
Зверніть увагу
Вибирайте тільки свіже сало, воно не повинно бути жовтим або прогірклим, в старому салі вже не міститься вітамін F, а жир змінив свою структуру.
Корисна порада
Сало чудово заповнює енергію при заняттях фізкультурою, і стимулює мозкову діяльність при розумовій праці.