Як зшити ведмедика.

Ведмедик Тедді - надзвичайно популярна серед людей різного віку іграшка. Ведмедики привертають увагу і завойовують любов у всіх, незважаючи на свою гадану простоту. Навчившись шити самостійно ведмедиків Тедді, ви можете подарувати собі унікального плюшевого ведмедика.
Інструкція
1
Візьміть невеликий відріз тканини, з якої ви будете викроювати ведмедика. Краще взяти м'яку натуральну тканину природною забарвлення - вона може бути як гладкою, так і з ворсом, що нагадує хутро.
2
Розкроїте тканину на кілька деталей. Це - тулуб, голова, вуха і мордочка. Всі деталі повинні бути продубльовані - для передньої і задньої частини ведмежати. Таким чином, вам потрібні 4 вуха, дві нижніх і дві верхніх лапи, два тулуба і дві мордочки.
3
Виготовте дротяний каркас, який дозволить ведмедику тримати форму і згинати лапи. Обмотайте каркас щільним шаром синтепону і обмотайте для міцності нитками.
4
Сшейте разом деталі нижніх лап, а потім - деталі тулуба і деталі верхніх лап.
5
Одягніть на заготовлений проволочно-синтепоновий каркас вийшов «чохол» з тканини і остаточно закріпіть всі форми і частини тіла ведмедики вручну за допомогою голки і нитки, потайним швом, непомітним з лицьового боку.
6
Потім прострочіть вуха, щоб у вас утворилося дві заготовки. Помістіть їх усередині двох деталей викрійки голови, там, де повинна бути маківка. Прострочіть голову разом з вухами так, щоб при вивертанні голови на лицьову сторону, вуха виявилися щільно пришитими до маківці зсередини.
7
Одягніть прошиту голову на верхню частину заготовленого каркаса. Потайним швом зашейте горловину ведмежати, з'єднавши голову і нижню частину тулуба.
8
Окремо зшийте деталь мордочки, контрастну з кольором тканини голови, і набийте її синтепоном. Пришийте до лицьової частини голови мордочку, а потім намалюйте або пришийте готові очі і ніс. Ваш плюшевий ведмедик готовий.
Ведмедики Тедді привертають і дітей і дорослих своєю природністю і своєю чарівністю. Сучасні майстрині з задоволенням шиють ведмедиків Тедді , придумуючи все нові і нові образи, які обмежуються тільки їх фантазією. Ви теж можете зшити власного ведмедика Тедді - техніка пошиття іграшки доступна як досвідченим, так і початківцям рукодільниця.
Інструкція
1
Для пошиття ведмедика підготуйте 1/4 метра мохеру на бавовняної основі, невеликий відріз фетру, холофайбер, обрізки шкіри, скляні очі для іграшок, гвинти з прогумованими гайками та шайбами, а також міцні нитки і масляні фарби.
2
Виріжте викрійки деталей ведмедики і перенесіть їх на виворітну сторону мохеру, слідуючи напрямку ворсу. Перед розкриємо перевірте дзеркальність деталей і поєднуйте їх за допомогою тегів. Деталі на тканини викроюйте з припусками на шви в 0,5 мм, намагаючись не зрізати ворс, а різати тільки бавовняну або трикотажну основу мохеру. Перевірте парні деталі на симетричність, наклавши їх один на одного.
3
Деталі зшивайте вручну швом «назад голку» з вивороту, або прострочіть на швейній машинці. Зшиваючи деталі голови, почніть з зшивання виточок, а потім прострочіть частина голови від кінчика носа до шиї, і ушийте клин з тканини від центру носа до основи шиї.
4
Надріжте кутові припуски і виверніть деталь. Потім зшийте вушка, також надріжте кутові припуски і виверніть їх. Незашітим край загорніть всередину і зашейте вручну потайним швом. Всі інші деталі ведмедики (тулуб, руки і ноги) зшийте разом, залишивши відкритою одну сторону для набивання. Зшиваючи ніжки, не забудьте вшити окремо викроєні підошву.
5
Голову ведмедики рівномірно набийте холофайбер і утрамбуйте наповнювач дерев'яною паличкою. На морді ведмедики вистриг зайвий ворс і вишийте ніс, попередньо вирізавши його форму з фетру та приклеївши на потрібне місце на морді. Нитками "ірис" вишийте ніс, зробивши два шари вишивки для міцності. Потім вишийте рот, ввівши голку з ниткою в основу носа і вишиваючи контури рота ведмедики. Заведіть нитку навиворіт і закріпіть.
6
На кожен з скляних або пластикових очей надіньте за допомогою голки і нитки білий фетровий гурток, щоб очі виглядали виразнішими, а потім пришийте очі до потрібних місцях, натягуючи нитку так, щоб очі заглибилися в тканину.
7
Після очей переходите до пришивання обох вух, притягаючи їх до голови, і приклеюванню верхніх повік, які можна вирізати зі шматочків шкіри або фетру.
8
В шию ведмедики вставте шарнірне кріплення з гвинта з шайбою, другий кінець якого потрібно розмістити в тулуб ведмедики. Завдяки шарнірному кріпленню, голова ведмедика с може повертатися в сторони. Верхні лапи набийте і також прикріпіть за допомогою шарнірних болтів.
9
Набивши нижні лапи, не забудьте за допомогою ниток утянуть їх нижню частину, формуючи пальці. Набейте синтепоном тулуб, зашейте всі отвори потайним швом і пришити хвіст. Додатково ви можете розвести олійні фарби і затонировать ведмедика за допомогою губки і плоскої кисті в районі очей, носа і вух.