Як виявити гепатит.

Гепатит - запальне захворювання печінки. Поставити діагноз гепатит може тільки лікар, зробивши попередньо всілякі обстеження. Але симптоми гепатиту все ж треба знати, щоб при їх виявленні негайно звернутися до лікарні.
Інструкція
1
Слідкуйте за собою, починаючи з самих перших ознак нездужання. Загальна слабкість організму, нудота, відсутність апетиту - все це може вказувати на гепатит. Але подібні симптоми можуть бути і інших хвороб. У деяких випадках симптоми гепатиту можуть нагадувати симптоми грипу: підвищення температури тіла, ломота у всьому тілі, головний біль. Захворювання супроводжується збільшенням печінки, тому при обстеженні можливо лікар відправить вас на УЗД печінки. При гепатиті можуть бути болі в правому підребер'ї.
2
Зверніть увагу на колір шкірних покривів, сечі і калу. Пожовтіння шкіри - найяскравіший ознака гепатиту, але він проявляється не з самого початку захворювання. Шкіра набуває жовтуватий відтінок через те, що виробляється в печінці жовч, яка в нормі бере участь в процесах травлення, при наявності цього захворювання викидається в кров, через це шкірні покриви жовтіють. Одночасно з цим темніє сеча і знебарвлюється кал.
3
Здайте кров на аналіз, зробити це обов'язково запропонує вам лікар при першому прийомі. При наявності гепатиту змінені показники крові вкажуть на захворювання.
4
Купуйте при бажанні експрес-тести для виявлення гепатиту, які можна провести в домашніх умовах. Вони не вимагають спеціальних знань і навичок. Слід зазначити, що існує кілька форм гепатиту. Подібні тести спеціалізуються тільки на конкретній формі і існують далеко не для всіх форм. Кожен такий тест забезпечений інструкцією, завдяки якій не виникне питань при проведенні дослідження.
5
Ставтеся до цього захворювання серйозно, своєчасно розпочинайте його лікування, інакше гостра форма гепатиту може перейти в хронічну. Симптомами хронічного гепатиту є загальне нездужання, стомлюваність, посилюється до вечора. Якщо і на цьому етапі не почати лікування, то результати можуть бути плачевними: болі в животі, кровотечі і в деяких випадках смерть.