Як полагодити дверний замок. Як відремонтувати і встановити дверний замок.

Дверні замки призначені для того, щоб захищати будинок від незаконного проникнення злочинців. Проте, навіть замки можуть ламатися, і в цьому випадку навіть ви самі можете не потрапити у власне житло. Якщо ви помітили, що з замком щось не так, потрібно якомога швидше прийняти відповідні заходи.
Вам знадобиться
  • - графітовий порошок;
  • - викрутка;
  • - нові дверна ручка і замок;
  • - ключі.
Інструкція
1
Визначте, яка проблема трапилася з вашим замком. Згадайте, коли ви його купували і що могло послужити причиною його виходу з ладу.
2
Сходіть в найближчий господарський магазин і купіть графітовий порошок. Зазвичай він продається у вигляді невеликої трубки із загостреним кінцем. Відріжте її кінчик і вставте трубку в замкову щілину. Поверніть наконечник під кутом вниз і стисніть задню частину трубки.
3
Помістіть ключ в замок і поверніть його кілька разів. Це допоможе поширити порошок по всій замковій щілині. Це змаже замок , і він стане як новий. Подивіться, чи вирішена спостережувана раніше проблема. Якщо ні, то переходите до наступного кроку.
4
Перевірте, чи правильно входить язичок замка в одвірок. Найпростіший спосіб перевірити це - потягнути двері на себе. Отвинтите металеву пластину від дверного косяка і помістіть її в потрібному положенні.
5
Використовуйте викрутку, щоб витягнути дверну ручку. Гвинти повинні бути добре видно з внутрішнього боку квартири. Погляньте на внутрішній замок . Якщо він виглядає іржавим, зношеним або подряпаним якимось чином, прийшов час для його заміни. Сходіть в магазин і виберіть новий. Комплект повинен включати дверну ручку, замок , металеву пластину з виїмкою і ключ.
6
Встановіть новий замок таким же чином, як і був встановлений попередній. Якщо ви вирішили встановити замок на нове місце, то для початку обов'язково зробіть розмітку області на самих дверей і на косяку її отвору. Акуратно виконайте отвір у дерев'яній фурнітурі і прикріпіть гвинтами металеву пластину з виїмкою. Встановіть замок згідно з відповідною інструкцією. Перевірте, як він закривається і відкривається новими ключами. Переконайтеся, що зможете спокійно входити в квартиру і залишати її, не турбуючись про які-небудь можливі проблеми з вхідними дверима.