Як полагодити дисплей на телефоні. внутрішній кабель main-lcd для телефону.

Багато користувачів стільникових телефонів викидають свої пристрої і відразу ж купують нові, якщо стикаються з поломкою їх екранів. Насправді ви можете заощадити гроші на покупку нового апарату, якщо спробуєте замінити що вийшов з ладу екран самостійно. Це не так складно, як може здатися на перший погляд.
Інструкція
1
Визначте поломку дисплея. Можливо, ви побачите спотворене зображення, або кілька пікселів виявляться битими. В даному випадку телефон слід віддати в сервісний центр. За допомогою спеціальних пристосувань фахівці швидко приведуть дисплей в належний стан. Якщо ж зображення на дисплеї повністю відсутня, зависає або не реагує на натискання (на сенсорних телефонах), то, швидше за все, в даному випадку без заміни не обійтися ніяк.
2
Натисніть кнопку живлення вашого мобільного телефону і тримайте її кілька секунд, поки він не відключиться. Покладіть телефон екраном вниз, зніміть задню кришку, а потім витягніть з відсіку акумулятор.
3
Видаліть за допомогою викрутки з хрестоподібної головкою задню панель телефону. Просто відкрутіть кріплять гвинти всередині батарейного відсіку апарату. Вийміть бічні кнопки пристрою. Тепер ви отримали доступ до його платі.
4
Від'єднайте невеликий шлейф від плати телефону. Він повинен розташовуватися або в її верхній, або в нижній частині. Вийміть плату з телефону. Ви побачите зворотний бік РК-екрану.
5
Видаліть гвинти, що кріплять РК-екран до фронтової частини корпусу телефону. Витягніть старий РК-екран з пристрою і відкладіть його вбік. Помістіть новий ЖК-екран у внутрішній відсік телефону. Закріпіть всі необхідні гвинти, підключите відповідний кабель до екрану.
6
Помістіть плату назад всередину мобільного телефону і підключіть до неї шлейф. Прикрутите всі гвинти, віддалені раніше. Встановіть задню панель пристрою і закріпіть її за допомогою шурупів.
7
Вирівняйте будь-які нерівності на задній панелі і щільно притисніть її з усіх кінців корпусу мобільного телефону. Вставте бічні кнопки. Встановіть акумулятор і задню кришку пристрою. Включіть ваш стільниковий телефон, щоб протестувати новий ЖК-екран.