Як вишити картину.

Вишивка - це одне з найцікавіших рукодільних мистецтв. Є дуже багато способів вишивки, деякі вишиті картини не поступаються великим творам мистецтва. Вишита картина може бути не тільки вишуканим подарунком, а й ексклюзивним прикрасою вашого будинку.
Вам знадобиться
  • Канва
  • Нитки
  • Голки для вишивання (або готовий набір)
  • Ножиці
  • пяльці
Інструкція
1
Для того, щоб вишити картину, потрібно спочатку підготувати матеріали для вишивки. Якщо це вже готовий набір для вишивання, в якому є всі матеріали для вишивки, включаючи схему, тоді можна переходити до наступного кроку. Якщо ж картина формується самостійно, то потрібно підготувати нитки для вишивки, спеціальні голки, канву, п'яльця і ножиці.
2
Потім приступаємо до вишивки. Канву необхідно розмітити олівцем, щоб зручніше було вишивати і звірятися зі схемою. Перед цим обов'язково перевірте, відпирається чи розмітка з тканини. Потім канва натягується на п'яльці, але не надто сильно, щоб не деформувати тканину.
3
Вишивку найкраще починати з середини, поступово пересуваючи пяльци в міру вишивки. Потрібно намагатися ретельно закріплювати що закінчилася нитка з виворітного боку, щоб при пранні нитки не розпустилися.
4
Після закінчення вишивання картини її слід акуратно випрати вручну в прохолодній воді з використанням м'яких миючих засобів, наприклад, дитячого мила.
5
Потім вишиту картину потрібно відпрасувати і помістити в красиву рамку.
Зверніть увагу
Освітлення має бути достатнім, щоб при вишиванні не створювати додаткове навантаження на очі.
Корисна порада
У вишивці можна використовувати кілька голок, пропускаючи в них різні кольори ниток. При переході кольору можна просто міняти голку, а не витягувати нитку і всиляти її заново.