Як виховати дочку щасливою.

Народна мудрість говорить «не родися красивою ...» Але те, про що йдеться в другій частині прислів'я, мабуть, буде складніше зовнішньої привабливості. Народитися щасливою, а точніше стати такою важко, під вантажем щоденних турбот, тривог, труднощів. Однак хто, як не батьки допоможуть дівчинці зрозуміти, що щастя знаходиться всередині нас, і від зовнішніх факторів мало що залежить.
Інструкція
1
Підвищуйте дочки самооценкуСтараясь виховати дитину відповідно до новітніми системами і високими стандартами, батьки нерідко перегинають палицю з критикою. Те, що сприймається вами як безневинний жарт, дівчинці здається жорстоким висміюванням. Не критикуйте дочка як попало, особливо уникайте засудження в присутності її друзів. Керуйтеся правилом, яке вивів Карнегі: «Будьте щирі у своїх оцінках і щедрі на похвалу» .Особливо гостро дівчинки сприймають критику своєї зовнішності. Навіть якщо зараз вона «бридке каченя", не акцентуйте на цьому увагу. В іншому випадку, зовнішні дані зміняться, а відчуття власної непривабливості залишиться з нею на все життя.
2
Розвивайте її талантиНічто так не сприяє пошуку себе, як творча діяльність. Запишіть дочка на танці, гімнастику, в художню або музичну школу. Не наполягайте на виборі того чи іншого напрямку, дайте дівчинці можливість самостійно вибрати те, що їй до душі. Уважно ставтеся до її творчим поривам, не відмовляйтеся послухати написану дочкою пісню або прочитати написане нею вірш. Навіть якщо твір далеко від досконалості, знайдіть за що похвалити.
3
Цікавтеся її чувстваміСчастлів той, хто щасливий у себе вдома, говорили в давнину. І мали рацію. Вміння вибудовувати стосунки зі своїми близькими - запорука комфортної і спокійної атмосфери в сім'ї. Коли-небудь ваша дівчинка сама стане господаркою, і на її плечі ляже турбота не тільки про чистоту і затишок, але й психологічної атмосфери в доме.Хорошо, якщо вона з дитинства навчиться відкрито говорити про свої почуття, навчиться розуміти інших людей, прислухатися до них , йти на компроміс. Не відмахується від її проблем, навіть якщо вони здаються вам дріб'язковими. Згадайте себе в отроцтві: розставання з шанувальником або сварка з подругою здавалися кінцем світу. Нехай дівчинка навчиться переживати всі грані відносин з людьми, інакше вона стане закритою і почне соромитися власних почуттів.
Корисна порада
Навчити бути щасливим неможливо. Але можна показати приклад того, як відчувати себе щасливим. Нехай ваша родина буде такою, якою ви бажаєте її для своєї дитини.