Як продати в'язані речі. продати в'язані вироби.

Багато талановитих рукодільниці, які вміють в'язати красиві і якісні речі , рано чи пізно починають замислюватися над тим, щоб перетворити своє хобі в маленький домашній бізнес. Але не всі знають, як це зробити. Перед деякими майстринями постає питання: як реалізувати в'язані речі ? Існує декілька способів продажу виробів ручної роботи.
Вам знадобиться
  • Пряжа, спиці, гачки, журнали з в'язання, комп'ютер з виходом в інтернет, фотоапарат, особисті візитки.
Інструкція
1
Перше і найголовніше, що вам потрібно зробити - визначити, що ви запропонуєте своєму потенційному покупцеві. Чи не в'яжіть сірі убогі светри а-ля «прощай молодість». Перегляньте модні журнали (зараз у всіх жіночих журналах обов'язково розглядаються тенденції моди в новому сезоні). Знайдіть в інтернеті сайти, присвячені новим віянням моди. Подивіться, що пропонують відомі дизайнери. Вивчіть все це і починайте творити.
2
Зв'яжіть кілька моделей. Але спочатку зробіть якісні фотографії. Для цього зовсім не обов'язково купувати професійний фотоапарат, можна обійтися і звичайною «мильницею». Головне - не фотографуйте свої роботи в звичайному домашньому інтер'єрі. Підберіть красивий фон. Направте правильно світло. Зробіть декілька фотографій з різних ракурсів, зі спалахом і без неї. Подивіться, які фотографії роблять майстрині, які виставляють свої роботи в інтернеті. Пошукайте сайти, навчальні тому, як правильно робити фотографії виробів ручної роботи
3
Ось ваші знімки готові. Добре, якщо ви володієте навичками роботи з програмами обробки фотографій - подкорректируйте ізображенія.Составьте два каталогу з вашими роботами. Один в електронному вигляді. Їм ви будете користуватися для розміщення своїх виробів в інтернеті. Другий у вигляді альбому. Він стане в нагоді вам, якщо вирішите продавати свої творіння через магазини.
4
Починайте продавати. Найбільш ефективним помічником в продажах виробів ручної роботи є інтернет. Він надає масу можливостей. Зареєструйтесь на тематичних форумах. Як правило, всі вони мають розділ «Оголошення». Створіть свою тему в цьому розділі. Добре рекламувати свої товари та на загально-тематичних жіночих форумах, в соціальних мережах і спільнотах. Зареєструйтесь на сайтах, які об'єднують таких же майстрів. Ось деякі з них:http://c-y-n-g-y-k.livejournal.comhttp://handmade-bazar.ru/http://cmapywka.ru/http://www.drugie-veshi.ru/http://e-au.ru/http://handmade-ru.livejournal.comhttp://www.livemaster.ru/http://handhand.ru/http://magazin-avtorskih-rabot.ru/
5
В кожному місті є магазини і магазинчики, які продають товари для рукоділля, в тому числі і пряжу. Багато з них охоче беруть вироби ручної роботи на реалізацію. Також і багато магазини дитячих товарів або товарів для тварин охоче погоджуються працювати з приватними майстрами (це якщо ви в'яжете для дітей або тварин) .Возьміте свої роботи або каталог, який ви зробили у вигляді альбому з фотографіями, пройдіться по цих магазинах і запропонуйте співпрацю з вами. Врахуйте тільки той факт, що працюючи з такими магазинами, ви не отримаєте стовідсоткову гарантію продажу ваших виробів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=VLWKpWPejQg
Отже, ви вирішили заробити гроші, продаючи в'язані речі через інтернет. І от, ви вже розмістили фото і опис вашого вироби на сайті, але покупці чомусь не поспішають купувати ваш товар. Чому ж так відбувається? Швидше за все, справа в неякісних фотографіях вашого товару та/або в його невідповідному описі. Тому, перш ніж виставляти свої роботи на загальний огляд, ознайомтеся з порадами, які приведені в даній статті.
Інструкція
1
Фото ізделіяПокупая в інтернеті, люди в першу чергу звертають увагу саме на фотографію товару, адже у них немає можливості помацати або приміряти придивилася річ. Тому фото ваших в'язаних виробів завжди повинні бути якісними! Щоб отримати якісні фото ваших товарів, врахуйте декілька моментів, як продавати в'язані речі .
2
1. Фотографувати речі найкраще при денному освітленні, а не при штучному. В ідеалі фотографувати речі потрібно на вулиці, не використовуючи при цьому спалах.
3
2. Якщо ви збираєтеся продавати в'язану одяг, то фотографувати її найкраще на моделі. Думаю, що знайти модель не повинно бути для вас великою проблемою. Напевно у вас знайдеться подруга, дочка або сестра, яка погодиться стати вашою моделлю. Якщо ж модель з якихось причин знайти не вдасться, то на допомогу вам може прийти манекен.
4
Опис ізделіяІтак, у вас вже є хороші, якісні фотографії ваших в'язаних виробів. Але це ще не все! Також важливим моментом у продажу в'язаних речей є і опис вашого товару. Описуючи ваше в'язане виріб, обов'язково вкажіть його розмір, вкажіть склад пряжі. Також можете вказати індивідуальні особливості вашого товару. Наприклад, якщо річ дуже м'яка і ніжна на дотик, то вкажіть це в описі товару, також, якщо річ колеться, то вкажіть і це.
5
Ще багатьом потенційним покупцям подобається, коли авторська річ має свою назву. Наприклад, складаючи опис товару, напишіть не просто в'язана сумочка, а в'язана сумочка «Ніжний світанок». Не соромтеся придумувати назви своїм товарам, адже кожен з них неповторний, тому в кожного виробу просто зобов'язане бути ім'я. Той, хто захоче купити ваш товар, відчуватиме, що він стане володарем унікальної авторської речі , яка має своє обличчя і характер.