Як подивитися vob.

На сьогоднішній день фільмів випущено безліч. І відрізняються вони між собою не тільки жанром, тривалістю і постановкою, а й форматом запису, наприклад, наявністю vob файлів, що нерідко викликає труднощі при перегляді фільмів.
Вам знадобиться
  • - персональний комп'ютер з доступом до глобальної мережі;
  • - DVD-програвач.
Інструкція
1
Якщо на персональному комп'ютері встановлена операційна система Windows, то скачайте в інтернеті Media Player Classic (MPC) або VideoLAN VLC media player або Microsoft Windows Media Player. Встановіть закачані програму і запустіть диск DVD: програма сама все автоматично відкриє.
2
За умови, що на комп'ютері стоїть ОС Linux, скачайте в глобальній мережі програмку VideoLAN VLC media player і встановіть її на ПК. За допомогою даного ПЗ без проблем відтвориться записаний на DVD фільм з vob файлами.
3
У тому випадку, якщо на ПК встановлена ОС Mac, знайдіть в інтернеті Apple DVD Player або VideoLAN VLC media player або Roxio Popcorn 4 і скачайте таку програмку на комп'ютер. Встановіть її. Ця спеціальна програма сама автоматично відкриє запущений DVD-фільм.
4
Вставте DVD-диск в виїжджає лоток DVD-програвача і запустіть його. Відтворення фільму не викличе проблем.
5
Якщо ви зіткнулися зі збійних vob-файлом, що мають проблеми з довжиною, скачайте в інтернеті програму mkvmerge і останню версію Haali media splitter (це ПО нерідко називають Matroska media splitter). Встановіть закачані програми, не змінюючи налаштування. Потім обов'язково перезавантажте ПК. Остання версія Matroska media splitter НЕ підбере під себе воб-файли. Вона видасть повідомлення: «mpeg_ps_reader: Не вдалось відкрити файл». Тому завантажте всі vob-файли одного фільму в DGIndex (починайте з першого файлу, нульові, наприклад, VTS_01_0.VOB, не чіпайте). Потім натисніть Video, після чого на Field Operation, а потім Honor Pulldown Flags і клікніть на File - Save Project and Demux Video. Дайте файлу будь-яке ім'я, наприклад, 333. І лише після того як з'явиться слово Finish, загляньте на запис на рядку Video Type. Там повинно бути вказано PAL або NTSC. В іншому випадку відео доведеться перекодувати у формат avi XViD.
Зверніть увагу
Будьте уважні при установці програми Matroska media splitter! Якщо в процесі інсталяції щось поміняти в налаштуваннях, програма не буде працювати коректно, а значить, «вилікувати» дефектні воб-файли не вийде.
Корисна порада
Після «лікування» збійних воб-файлів запишіть фільм на диски DVD5 або DVD9, використовуючи для цього Nero (звичайний спосіб запису). Іншими словами, створіть UDF DVD.