Як ловити рибу взимку.

Риболовля буває не тільки влітку, коли тепло і є доступ до відкритої воді. Справжні рибалки не лякаються ні снігу, ні вітру, ні льоду, адже риба є скрізь і завжди, треба тільки вміти її ловити.
Вам знадобиться
  • Водоймище з рибою
  • Зимові снасті для риболовлі
  • Спеціальні пристосування (ящик, ледобур, черпак, багорик)
  • Теплий одяг
Інструкція
1
Першим кроком для зимової риболовлі потрібно вивчити ті місця влітку і восени, де передбачається зимова ловля, щоб запам'ятати глибокі місця, обмілини, рельєф дна.
2
Потім, після визначення місця лову потрібно вирішити, яку рибу будете ловити. Від цього залежатиме, які снасті потрібно підготувати. Найкраще оснастити кілька видів вудилищ, щоб мати можливість просто поміняти снасть при відсутності клювань, а не перев'язувати лісочку на морозі.
3
Після цього на обраному ділянці льоду слід просвердлити кілька лунок. Відстань між ними повинна бути від 0,5 до 3 м один від одного. Після просвердлювання в лунку необхідно кинути трохи прикормки, а потім лунку слід злегка присипати снігом, щоб риба не боялася світла і підходила до приманки.
4
Потім потрібно опустити зібрану зимову снасть в лунку і зробити кілька рухів удильником, "пограти" ім. При відсутності клювань потрібно переходити до іншої лунки. Якщо покльовок так і немає, то потрібно поміняти снасть.
5
Якщо ж риба клюнула, то її акуратно дістають з лунки і струшують на лід. Потім снасть знову опускають у воду, попередньо наживи, якщо використовується жива насадка, а не мормишка або блесна.Еслі попадається велика риба, для вилучення її з лунки використовують багорик.
Зверніть увагу
Обов'язково перевіряйте товщину льоду перед виходом на замерзлу водойму.
Корисна порада
Потрібно взяти з собою на лід термос з гарячим питтям. Завдяки йому можна буде зігрітися в мороз.