Як продавати пиріжки. реклама для пиріжків.

Попит на фаст-фуд залишається високим впродовж тривалого часу і навіть показує повільний, але стабільний ріст. Тому бізнес з продажу пиріжків може приносити вам непоганий прибуток.
Вам знадобиться
  • - бізнес-план;
  • - реєстраційні та дозвільні документи;
  • - торгове обладнання;
  • - співробітники;
  • - реклама.
Інструкція
1
Щоб почати кожна нова справа, необхідно розрахувати всі витрати і можливі доходи. Для цього складіть бізнес-план. Його розробку можна також доручити фахівцям, надавши їм всю необхідну інформацію.
2
Увійдіть в якості індивідуального підприємця або створіть юридична особа. Пам'ятайте, що для торгівлі продуктами харчування згодом вам також знадобляться дозвільні документи від санітарно-епідеміологічної служби.
3
Подумайте, де і як ви будете реалізовувати пиріжки , адже варіантів існує множество.Ви можете продавати пиріжки оптом в різні заклади громадського харчування та магазини. Для цього вам не знадобиться практично нічого, крім офісу (його можна успішно організувати у власній квартирі або будинку) і транспорту. Багато підприємців вважають за краще торгувати пиріжками через спеціалізовані намети або пересувні стійки. Також в продажу зараз маються вендингові апарати з продажу випічки. Вони в самій найпростішої модифікації можуть включати в себе холодильний бункер для зберігання пиріжків і модуль для підігріву або приготування, який працює як мікрохвильова печь.Можете організувати доставку гарячих пиріжків на будинок, але краще віддалася таку послугу при вже наявної торговій точці.
4
Далі, якщо це необхідно, знайдіть приміщення або ділянка для розміщення торгової точки. Таке майно можна придбати або взяти в оренду.
5
Закупити все необхідне обладнання. Його набір залежатиме від обраного способу реалізації пиріжків.
6
Якщо ви будете самостійно займатися виробництвом випічки, знайдіть постачальників сировини. В іншому випадку, домовтеся про постачання з виробниками пиріжків. Вибирайте для співробітництва надійні і відомі компанії, адже від вас може залежати життя і здоров'я клієнтів.
7
Якщо ви будете продавати пиріжки через стаціонарні або мобільні кіоски, вам знадобляться продавці. Для реалізації оптових партій продукції бажано створити мережу торгових представників або найняти менеджерів з продажу. Пам'ятайте, що співробітники, що безпосередньо стикаються з харчовими продуктами повинні мати медичні книжки.
8
Подбайте про рекламу. У разі торгівлі на місцях достатньо буде вивіски і штендера. Якщо ж ви хочете стати оптовим постачальником продукції, то можна розміщувати інформацію про себе в спеціалізованих виданнях, в інтернеті, здійснювати розсилки комерційних пропозицій і холодні дзвінки потенційним партнерам.