Як стиснути png.

Вже більше десяти років користувачі ПК активно користуються чудовими можливостями, що відкриваються використанням графічного формату png. Цей формат прийшов на зміну простому формату GIF і складного TIFF. Одна з особливостей формату png - можливість стиснення зображення без втрати інформації.
Вам знадобиться
  • - персональний комп'ютер з доступом до глобальної мережі.
Інструкція
1
Скачайте програму OptiPNG (є декілька варіантів програм, тому можна підібрати саме ту, що розроблена для встановленої на ПК операційної системи). Встановіть програму і запустіть її. «Запрограмуйте» рівень стиснення: для цього налаштуйте параметри наступних ключиків: i (тип чересстрочной (0-1)), zs (стратегію стиснення zlib (0-2)), zc (рівні стиснення zlib (1-9), за замовчуванням стоїть 9), f (дельта-фільтри PNG (0-5)), zm (рівні пам'яті zlib (1-9); за замовчуванням прописано 8). Це лише основні ключі: з інформацією про правильному налаштуванні додаткових ключів можна познайомитися, набравши optipng -help. Стиснення робите з допомогою команди optipng -k -o7, в якій ключ k необхідний для того, щоб в процесі оптимізації бува не був видалений файл-оригінал.
2
Для поліпшення рівня стиснення png використовуйте спеціальні фільтри стиснення. У графічному зображенні, збереженому у форматі png, кожна горизонтальна лінія може мати один з п'яти доступних фільтрів. Правильно виберіть оптимальний фільтр для кожного рядка. У цьому допомогою може стати алгоритм специфікації png, скачати який можна в інтернеті: це програмне забезпечення поширюється вільно.
3
Для стиснення графічного зображення у форматі png використовуйте фотошоп. Виберіть Export for Web & Devices і пресет png-8.
4
Дієвий метод стиснення png - зменшення кольоровості графічного зображення. Виконати дану процедуру можна за допомогою спеціальної програми, а зокрема, фотошопу. Зменшіть яскравість і контрастність, використовуючи для цього доступні фільтри софта.
Зверніть увагу
Поставтеся відповідально до вивчення алгоритму підбору фільтра для кожної горизонтальної лінії малюнка! Неправильно підібраний фільтр не дасть бажаного результату.
Корисна порада
Відвідайте ресурси, присвячені роботі з графічними документами. Тут на допомогу користувачам ПК надана інформаційна добірка з посиланнями на спецпрограми і прикладами виконання сжатій картинок різних форматів.