Як виховувати пекінеса. Якими іграшками грають пекінеси.

Чарівний пекінес не залишає байдужим навіть тих, хто не особливо любить собак. Але тим, хто, піддавшись чарівності пекінеса , бажає неодмінно поселити його в своєму будинку, варто пам'ятати, що це не жива іграшка, а жива істота. І його потрібно належним чином виховувати - щоб життя з пекінесом була по-справжньому гармонійною і безпроблемною.
Інструкція
1
Як і всі декоративні собаки, пекінес відрізняється складним характером. Заводчики цих собак відзначають їх упертість, схильність до домінування. Іноді пекінеси з задоволенням вплутуються в бійки. При цьому вони дуже прив'язуються, ревниві і погано переносять самотність.
2
Найголовніший собаче питання - режим прогулянок. Вигулювати дорослого пекінеса бажано 3 рази на день, по 15-20 хвилин. Цуценяті знадобляться ще більш часті прогулянки - 4-5 разів на день. Довгі марафони пекінеса м протипоказані - вони не повинні перевтомлюватися. Якщо ви не можете забезпечити пекінесові належний режим прогулянок, купите туалетний лоток для дрібних собак (зі спеціальним стовпчиком для псів). Цей лоток виручить і в занадто холодні або непогідні дні - пекінеси не люблять мороз і вогкість.
3
Обов'язково привчите пекінеса до нашийника і поводка. Непогано і купити для нього комбінезон для сирої погоди. Перш ніж виводити собаку у всій цій амуніції у двір, потренируйтесь будинку - пес повинен звикнути до свого нового наряду.Еслі пес завинив, не кричіть на нього і, тим більше, не шльопати. Ваш вихованець може просто злякатися, не зрозумівши, за що його карають. Спокійним, строгим голосом відзвітував собаку. Пекінеси вперті, але досить тямущі.
4
Розкішна шерсть пекинесов - велика турбота для їх господарів. Купіть масажну щітку і рідкісний металевий гребінь з закругленими зубчиками для вичісування можливих Колтуна. Проблемні місця пекінеса - комір, пахви і розкішні «штани». Саме там шерсть може скочуватися. Не допускайте етого.Пріучіте цуценя спокійно ставитися до щоденного розчісування. Навіть якщо ваш пес не бере участь у виставках, він повинен виглядати охайно. Не грайте з ним під час розчісування - собака не повинна вважати щітки і гребінці ні іграшками, ні питочнимі інструментами.
5
Пекінеси потребують спілкування. Навіть дорослі собаки люблять грати. Купіть псу м'які м'ячики - гладкі він просто не зможе взяти в зуби. Щоб ваша собака не стала полохливої і відлюдною, якомога більше спілкуйтеся з нею. Півгодини щоденного спілкування вихованцеві необхідні. Яким би напруженим не було ваше розклад, включіть в нього розмови з псом і почісуванням його за вухом. Пекінеси потребують не тільки в ласкавих словах, але і в тактильному контакті.
6
Пекінес - дуже кмітливий пес, проте він не відноситься до службових собак і не зобов'язаний розуміти вас з півслова. Приносити тапочки в зубах він теж навряд чи буде. Зате він швидко запам'ятає свою кличку, засвоїть команди «Фу», «Гуляти», «До мене» і «Місце». Частіше повторюйте команди і обов'язково заохочуйте собаку улюбленим ласощами за правильне виконання.
7
Якщо в будинку є діти, не дозволяйте їм постійно тискати собаку, ганяти її, залучати до занадто гучні ігри. Ваш вихованець повинен мати можливість відпочити. Пам'ятайте, що у нього досить тендітна психіка, в несприятливих умовах пес може стати нервовим і навіть агресивним. Зате при спокійному і добром відношенні він буде норовливим, але дуже доброзичливим - таким, яким і має бути справжній пекінес.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=IS7uGRJhtWE