Як вставити доріжку у відео.

Будь відеофайл може мати кілька аудиодорожек і доріжок субтитрів. Для того щоб створити їх потрібно скористатися утилітами, які дозволяють редагувати відповідні параметри відео. Не потрібно обов'язково використовувати професійні редактори, для цього існують різні багатофункціональні плеєри.
Вам знадобиться
  • - VLC Media Player
Інструкція
1
Для початку подивіться список доступних аудиодорожек у файлі. Для цього скачайте і встановіть плеєр VLC, який володіє достатнім функціоналом для роботи з деякими параметрами відео.
2
Перейдіть у вкладку «Аудіо» - «Аудіо-доріжка». Ви побачите список прикріплених аудіо до відеофайла.
3
Завантажте оригінальну звукову доріжку . Найбільш якісні файли мають дозвіл .ac3.
4
Відкрийте програму VLC і перейдіть у верхнє меню «Медіа» - «Відкрити файл з параметрами ...».
5
У вікні, натисніть кнопку «Додати», а потім виберіть потрібний для відтворення фільм. Натисніть «Відкрити».
6
Поставте галочки навпроти пунктів «Показати додаткові параметри» і «Паралельно відтворити інший медіа-файл». У пункті «Інший файл» натисніть клавішу «Обзор».
7
У вікні «Відкрити медіа-файл» натисніть на кнопку «Додати» і вкажіть шлях до вашої завантаженої звукової доріжки. Натисніть «Ок».
8
Натисніть «Вибрати», а потім «Відтворити». Перейдіть до списку доріжок і виберіть ваш приєднаний медіа-файл.
9
Для того щоб додати субтитри запустіть програму VLC і виберіть пункт «Медіа» - «Відкрити відеофайл ...». Натисніть на кнопку «Огляд» і виберіть ваш фільм.
10
Поставте галочку навпроти параметра «Використовувати файл субтитрів ...» і у відповідному пункті вкажіть шлях до вашого файлу .srt.
11
Натисніть «Відкрити», після чого виберіть «Відтворення». Клацніть правою клавішею миші в області відео, потім виберіть пункт «Відео» - «Доріжка субтитрів», і виділіть тільки що доданий файл.
Корисна порада
Налаштувати параметри субтитрів можна за допомогою налаштувань плеєра, які знаходяться в меню «Інструменти» - «Налаштування» .Якщо аудіодоріжка не збігається з субтитрами, то завжди можна налаштувати параметри затримки в меню «Показати додаткові параметри» - «Почати з моменту ».