Як полагодити замок в куртці.

замок-«блискавка » є, мабуть, одним з найпоширеніших видів застібок, використовуваних для курток. Незважаючи на зручність і надійність зіпером, періодично він все-таки виходить з ладу. Заміна «блискавки» на куртці - захід не дуже дешеве, та до того ж, досить клопітка. Вам доведеться або відносити куртку в ательє, або витратити багато часу для того щоб спочатку відшмагати, а потім вшити нову «блискавки». Перш ніж замінити замок, можна спробувати відремонтувати його своїми руками.
Вам знадобиться
  • - шматок жерсті;
  • - скріпка;
  • - суперклей;
  • - ножиці;
  • - плоскогубці;
  • - рибальська волосінь;
  • - голка;
  • - плоскогубці;
  • - ножиці по металу;
  • - шило.
Інструкція
1
замок-«блискавка » на куртці постійно расходітсяЕтот вид ремонту можливий у тому випадку, якщо на вашій куртці стоїть металева «блискавка ». Як правило, причина подібної поломки полягає в несправності «бігунка». Видаліть за допомогою шила обмежувальну скобу, що знаходиться вгорі застібки. Зніміть «бігунок». Акуратно стисніть полози «бігунка» за допомогою плоскогубців. Вставте «бігунок» на місце. Зафіксуйте обмежувальну скобу.
2
Відірвалася частина застібки, що вставляється в «бігунок» Акуратно відріжте зламану частину замку блискавки за допомогою ножиць. Відрізати необхідно якомога ближче до замку, залишаючи текстильну основу блискавки. Підрівняйте край тканини і просочіть текстильну основу суперклеєм. Візьміть консервну банку і розріжте її за допомогою ножиць по металу. Відріжте шматок жерсті відповідного розміру. Поверніть жерсть, приблизно до середини, в рулон, залишивши позаду «хвостик». Переконайтеся в тому, що нова деталь добре входить в «бігунок» блискавки і надійно фіксується в нижній частині замку. Прикладіть деталь з внутрішньої сторони замку і зафіксуйте за допомогою суперклею. Перевірте працездатність «блискавки». Просвердлите два невеликі отвори в «хвостику» нової деталі блискавки. Візьміть канцелярську скріпку, зробіть з неї скобу і додатково зафіксуйте пластину на куртці за допомогою цієї скоби. Переконайтеся в тому, що замок працює нормально.
3
З замка- «блискавки» на куртці випав зубчікВозьміте голку з великим вушком і вставте в неї рибальську волосінь. Зробіть 2-3 стібка в місці втраченого зубчики. Це дозволить вам користуватися даною застібкою ще якийсь час.
4
Зламався «бігунок» замка на куртці Зніміть зіпсований «бігунок». Подивіться і запам'ятайте його номер, вибитий на задній поверхні. Придбайте такий же бігунок у відділі фурнітури, магазину тканин. Поставте новий бігунок на блискавку.